Set çalışanları gazetecilere saldırdı

Set çalışanları gazetecilere saldırdı
Karadayı dizisinin ilk bölümünü kutlayan set ekibi, Bergüzar Korel ve Kenan İmirzalıoğlu mekandan çıktıktan sonra gazetecilere saldırdı.

İlk bölüm şerefine Beyoğlu Zarifi Meyhanesi'nde yemek yiyerek dizinin ilk bölümünü izleyen dizi oyuncu kadrosu ve set çalışanları, gece geç saatlere kadar eğlencelerine devam etti. Gecede İmirzaloğlu'nun babasını canlandıran Çetin Tekindor'un olmaması dikkatlerden kaçmazken, Tuncel Kurtiz ise diziyle ilgili olarak, ''Çocuklar harika oynamışlar hepsini tebrik ediyorum. Çok iyi bir oyun ortaya koymuşlar, ikisinin de oyunculuğu tartışılmaz zaten'' diyerek evinin yolunu tuttu.

EKİP İÇİP TAŞKINLIK YAPTI

Kurtiz'in aksine dizi ekibi gece geç saatlere kadar mekanda kaldı. Set çalışanları Kenan İmirzalıoğlu'nun mekandan ayrılması ile adeta etrafına etten duvar ördüler. Bu duruma İmirzalıoğlu'da sessiz kalamayarak tepki gösterdi. Bergüzar Korel çıkarken de set görevlileri aynı tavrı gösterdi. Apar topar arabaya bindirilen Korel'in gidişi sırasında görüntü almak isteyen basın mensupların engellenince ipler koptu. Oldukça alkollü olan set çalışanları basın mensuplarının üzerine yürürken olay mekan çalışanları tarafından yatıştırıldı. Kendisinin 2. yönetmen olduğunu iddia eden bir kadının sokak ortasındaki serzenişi ise şaşırttı.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com