Setaş Sunta Fabrikası Üretime Başlıyor!

Setaş Sunta Fabrikası Üretime Başlıyor!
Simav ilçesinde, halkın katılımıyla çok ortaklı bir yapıda 1974 yılında kurulan Setaş Sunta Fabrikasının 2007'de ara verdiği üretime yeniden başlayacağı bildirildi...

Simav ilçesinde, halkın katılımıyla çok ortaklı bir yapıda 1974 yılında kurulan Setaş Sunta Fabrikasının 2007'de ara verdiği üretime yeniden başlayacağı bildirildi.
Setaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Koyuncuoğlu, AA muhabirine, merkezi İzmir'in Menemen ilçesinde bulunan ve Setaş'ı kiralamak isteyen Menaltaş firmasıyla 30 Temmuzda kira sözleşmesi imzaladıklarını söyledi.
Menaltaş firmasının sunta fabrikasında üretime 1 Eylülde başlamayı ve yaklaşık 100 kişi çalıştırmayı planlandığını ifade eden Koyuncuoğlu, ''Firma, fabrikada çalıştıracağı işçileri almaya başladı. Kira sözleşmesi 7 yıllık imzalandı. Setaş'ın üretime başlayacak olmasından memnunuz. Simav halkının da memnun olduğunu düşünüyoruz. Çalışanı, nakliyecisi, esnafı ile her kesime katma değer sağlayacak olması, Simav için bir kazanım olacaktır. İlçemiz için hayırlı olmasını diliyorum'' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com