Sevda Demirel'i ağlatan iddia

Sevda Demirel'i ağlatan iddia
Pendik civarında kedi ve köpeklerin bir gemiye konularak götürüldüğü iddiası üzerine hayvanseverler harekete geçti.

Hayvanseverler iddialar üzerine soluğu Tuzla Tersaneler Bölgesi'nde bulunan Liman İşletme Müdürlüğü'nde aldı.

Müdürlükten bilgi almak isteyen hayvanseverler liman işletmelerinin bu konuda bilgilerinin olmadığını söylemesi üzerine tekne kiraladı.

SEVDA DEMİREL HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Eski manken Sevda Demirel gözyaşları içinde yaşanan olayla ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı. Demirel , "Biliyorsunuz sürekli aynı şeyler oluyor. Biz artık dayanamıyoruz ve yardım istiyoruz. Köpekleri toplamışlar gemilere yüklemişler. Deniliyorki Filipinliler yapmışlar. Akıbetlerini siz düşünün. Hepimiz toplandık. Bütün arkadaşlar buradayız. Herhalde öldürecekler onları orada. Cumhurbaşkanımız yardım etsin bize" diye konuştu.

Hayvanseverler Genç Denizciler Dayanışma Derneği'ne ait bir tekneyle açılarak Marmara Denizi açıklarında bulunan gemileri inceledi. Denizde rastladıkları balıkçılar ve gemi çalışanlarından da yardım isteyen hayvanseverler bir sonuç alamadı. Bunun üzerine arama çalışması sona erdirildi.

Hayvanseverler çaresizce geri dömek zorunda kaldı. Hayvan severler gemilerin birinin Ukrayna diğerinin ise İtalya'ya hareket halinde olduğunu iddia ederken çalışmalarının devam edeceğini belirttiler.(SNK)


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com