Sevgi engel tanımadı...

Sevgi engel tanımadı...
Kütahya biri engelli çift evlenerek engelleri nasıl aştıklarını gösterdi. Tekerlekli sandalye bağımlısı Hatice Akgün internette tanıştığı Yusuf Kılıç ile tanıştıktan üç ay sonra hayatlarını birleştirdi.
Kütahya Sakatlar Derneği üyesi tekerlekli sandalye bağımlısı Hatice Akgün ve üç ay önce internetten tanıştıkları Yusuf Kılıç sevginin engelleri aştığını gösterdi. Çiftin sevgisinin önünde hiçbir engel duramadı.

Yaklaşık 3 ay önce Kütahya Sakatlar Derneği üyesi Hatice Akgün ve bir çay ocağında çalışan Yusuf Kılıç internette tanıştılar. İlerleyen zamanda birbirlerini sevgiyle bağlanan gençler evlenmeye karar verdi. Kütahya Sakatlar Derneği’nin destekleriyle evlenen gençler  eş, dost ve akrabalarının katılımıyla hayatlarını birleştirdi. Düğün Kütahya’nın termal merkezlerinden olan Yoncalı Mahallesi’nde Nehir Termal Otelde gerçekleştirildi. Gelini damat gelin arabasından kucağından indirdi ve tekerlekli sandalyesine oturttu. Gelin ve damadın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Çok mutlu olduğunu söyleyen engelli Hatice Akgün şunları söyledi: “Çok mutluyum. Böyle bir günü hiç hayal edemiyordum daha doğrusu. Benim gibi bir engelli birisinin evlenmesi. Çok güzel çok değişik bir duygu. Güzel bir şey Allah herkese yaşatsın inşallah.”dedi. Eşi Yusuf Kılıç ise çok güzel duygular içinde olduğunu, kelimelerin kifayetsiz kaldığını sevdiği ile birlikte olmaktan mutlu olduğunu söyledi.
 
 Kütahya Sakatlar Derneği Kütahya Şube Başkanı Hatice Yakar ise şunları söyledi: 

“Arkadaşımızın bir tanesi engelli bir tanesi sağlıklıdır. Demek ki engelli ile sağlıklı kişide evlenip mutlu olabiliyormuş. İnşallah ömür boyu mutluluklar dileriz. Ve tüm engelli arkadaşlarımıza örnek olmalarını temenni ederiz. Bu düğünün yapılmasında emeği geçen sponsorlarımıza ve arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Yusuf geçici  işlerde çalışıyor Hatice’nin ise bir işi yok. Bu gençlere destek olmak hepimizin görevi. Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.”dedi. 
 
Düğün esnasında müzisyenin Hatice ve Yusuf çifti için hazırladığı şarkıda genç çifte sürpriz oldu. Kendileri için hazırlanan şarkı ile duygulanan çift göz yaşlarını tutamadı. Duygu dolu anların ardından genç çift yakınlarıyla birlikte doyasıya eğlendi. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com