Sevgili bulmak için 50 bin Euro'luk kulüp!

Sevgili bulmak için 50 bin Euro'luk kulüp!
Avrupa’da üst düzey şirket yöneticileri sevgili bulmak için yıllık 50 bin Euro ödeyerek özel bir kulübe üye oluyor.
İngiltere merkezli Berkeley International özel bir kulüp. Avrupa’da kadın, erkek olsun farklı ülkelerdeki üst düzey şirket yöneticileri sevgili bulmak için bu kulübe yıllık 50 bin Euro'ya varan üyelik ücreti ödüyor.Kulüp yöneticilerin tercihleri doğrultusunda en uygun adayı buluyor. Peki yöneticiler ne tercih ediyor?
 
İTALYAN İŞADAMLARI İTALYAN KADINLARI İSTEMİYOR
 
Berkeley’in Avrupa operasyonları şefi Inga Verbeeck, “İtalyan işadamları genelde İtalyan kadınlarla tanışmak istemiyor. İtalyan kadınları çok talepkar ve zor buluyor. Fransız kadın iş kadınları ise ayrı bir hikaye. Onlar da Fransız erkeklerle tanışmak istemiyor ve onları saadakatsiz buluyor” dedi.
 
KADIN YÖNETİCİLER İNGİLİZ ERKEKLERİNİ TERCİH EDİYOR
 
Verbeeck kadın üyelerinin tanışmak için en çok İngilizleri tercih ettiğini belirtti. Verbeeck İngiliz işadamlarının kibar, esprili, uzun ve yakışıklı bulunduğunu kaydetti.
 
BULUŞMA YERİ PARİS
 
Üyeler ile adayların buluşma noktaları genelde şık ve pahalı yerler. Verbeeck, buluşmaların Paris’in en pahalı caddelerinden Rue de Rivoli üzerindeki bir otelin barında ya da buna benzer noktalarda gerçekleştiğini söylüyor.
 
10 YILDA ÜYE SAYISI YÜZDE 100 ARTTI
 
10 yıl önce sadece 300 üyesi bulunan çöpçatanlık kulübünün şu anda 3 bin üyesi var. Verbeeck planlarının en kısa zamanda 10 bin üyeye ulaşmak olduğunu belirtiyor. Kulüpte yakın zamanda eşcinsel buluşmalar da başlayacak.
 
Kulüp şu anda Brüksel, Paris, Milano’da aktif olarak faaliyet gösteriyor. Yakın zamanda Cenevre, Amsterdam ve Kopenhag’da da açılacak.
 
Kulübün ABD’de de az sayıda üyesi var. Talep edilen hizmetlere göre yıllık üyelik ücretleri 10 bin-50 bin Euro arasında değişiyor.

ÜYELERİN BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU KADIN
 
Berkeley üyelerinin yüzde 60’ı kadın ve bu kadınların büyük çoğunluğu eşlerinden boşanmış. (EAK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com