Sevgili Yakıştırmalarına Sert Yanıt!

Sevgili Yakıştırmalarına Sert Yanıt!
Fenerbahçe'nin yetenekli yıldızlarından Özer Hurmacı özel hayatı ile ilgili çıkan dedikodulara açıklık getirdi...

Fenerbahçe'nin yetenekli yıldızlarından Özer Hurmacı özel hayatı ile ilgili çıkan dedikodulara açıklık getirdi. Hakkında çıkan “sevgili” yakıştırmalarına sert yanıt veren sarı-lacivertli futbolcu dizi oyuncularından Fatoş Kabasakal ile anılmasının kendisini üzdüğünü belirterek; yaptığı açıklamada Bu haberler doğru değil ben sadece bir an önce iyileşmek ve takımıma dönmek istiyorum diye konuştu.

“Fatoş Kabasakal ile birlikteler” şeklinde magazin sayfalarında çıkan haberlere karşılık ilk açıklama dün gece Rengarenk programında Kabasal'dan geldi. Fatoş Kabasakal; Özer Hurmacı'yı kastederek “Fenerbahçeli bir futbolcu ile birlikte olduğum yazıldı. Bu doğru değil. Onlar benim en yakın arkadaşımla sevgililer. Ayıptır, günahtır. Buradan herkese sesleniyorum, bu tür yanlış bilgiler kimseye fayda sağlamaz, bizi yıpratan haberler yapılmasın” şeklindeki açıklamasının ardından Özer Hurmacı da bugün olaya farklı bir boyut getirdi.

Özer de Fatoş Kabasakal ile bir ilgisi olmadığını açıklarken, yakın arkadaşını da tanımadığını belirtti. Fenerbahçeli futbolcu; “Fatoş hanımı tanımadığım gibi en yakın arkadaşının da sevgilisi değilim. Fatoş hanım benimle bir alakası olmadığını belirtirken doğru söylemiş ama en yakın arkadaşının sevgilisi olduğumu söyleyerek de ayıp etmiş. Aslı-astarı olmayan olayların içinde ismimin geçmesi beni üzüyor. Ben sadece sakatlığımı bir an önce atlatmak ve takımıma faydalı olmak istiyorum. Haftanın büyük bir bölümünde Almanya'da tedavi oluyorum, geceleri de dışarı çıkmıyorum. İstanbul'da olduğum zamanlarda tek başıma çalışıyorum ve arta kalan zamanlarda dinleniyorum. Benim tek bir amacım var o da sağlığıma bir an önce kavuşmak ve takıma girmek. Bu tür haberlerden etkilenen taraftarlarımız olabilir. Takımımızın yenilgi aldığı bir haftada böyle yalan haberler beni yıpratıyor” dedi.

Hafta sonu Almanya'dan dönen ve takımın izinli olduğu bugün tak başına çalışan Özer, ligin ikinci yarısı ile birlikte sahalara dönmek istediğini ve kalan bu süreyi iyi değerlendirerek takıma katkı sağlamaktan başka bir düşüncesi olmadığını belirterek sözlerini tamamladı.


Milliyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com