'Sevgilier Günü'nde Ağlayacağım'

'Sevgilier Günü'nde Ağlayacağım'
Sevgilisi Ryan Gosling ile ayrıldıkları yönünde çıkan iddialara bugüne dek cevap vermeyen Eva Mendes 'Sevgililer Günü'nde ne yapacaksınız' sorusuna "Not Defteri'ni izleyip hıçkıra hıçkıra ağlayacağım" yanıtını verdi.

Geçtiğimiz gece katıldığı The Ellen Show adlı talkşov programında hayatına dair samimi itiraflarda bulunan Mendes, hakkında çıkan tüm haberlere içtenlikle yanıt verdi.Gosling ile olan birliktelikleri Eva Mendes'in bebek isteği ile son bulduğu iddia edilirken Mendes'in depresyonda olduğu ve eviden sadece alışveriş yapmak için dışarı çıktığı iddia ediliyordu.

Oysa katıldığı programda Mendes ile en dikkat çeken nokta güzel yıldızın neşesiydi.Hakkında çıkan hamile dedikodularına da yanıt veren ve kesin bir dille yalanlayan Eva Mendes, bunun saçmalık olduğunu söyledi.Mendes, Sevgililer Günü hakkında yaptığı açıklama ile herkesi şaşırttı.

Ellen Degeneres'in 'Sevgililer Günü'nde ne yapacaksın' sorunusuna, Mendes 'Ben romantik bir insan olduğumu düşünüyorum ama Sevgililer Günü'nde özel birşeyler yapacak kadar değil. Muhtemelen evde olur 'The Notebook' filmini seyreder ve hıçkıra hıçkıra ağlarım' diye yanıt verdi.

Mendes'in bu cevaı izleyecilieri şoke etti, çünkü Notebook filminde sevgilisi Ryan Gossling oynuyor. Mendes bu esprili cevabıyla ayrılık dedikodularını da doğrular gibiydi.Ünlü oyuncu havalimanında güvenlik bölgesinden geçmediği için hakkında çıkan hamile olduğu yönündeki dedikodular için de 'Havalimanında güvenlik bölgesinden geçmediğim için hamile olduğum iddia edildi ve bu çok saçma.

Bana bu cihazlar hep ürkütücü gelir ve radyasyon yaydığından hiçbir zaman girmiyorum ama bu kez böyle bir dedikoduya sebep olacağını bilemiyordum' dedi.Ellen Degeneres'in Mendes'in cevabı karşısında 'İyi taktikmiş... Çocuk kız mı yoksa erkek mi?' sorusu üzerine salonda kahkahalar koptu.(mck)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com