'Sevgilim cinsel organımı kesmeye çalıştı'

'Sevgilim cinsel organımı kesmeye çalıştı'
N.A., birlikte yaşadığı kadının kendisine şiddet uyguladığını ve bıçakla cinsel organına kesmeye çalıştığını iddia ederek şikayetçi oldu.

Tekirdağ’da 4 yıl önce eşinden boşanan gayrimenkul danışmanı N.A., Şarköy ilçesinde yaşayan bekâr ve 3 çocuk annesi V.A. ile tanıştı. V.A., bir süre sonra 3 kızını da yanına alarak Akgün’ün Tekirdağ’daki evine yerleşti, ancak anlaşmazlık yaşamaya başladılar.

İddiaya göre; V.A., çocuklarına bağırdığı için tartıştığı Akgün’ü dövüp bıçakla cinsel organını kesmeye çalıştı.

’CİNSEL ORGANIMI KESMEYE ÇALIŞTI’

Evden kaçıp polise giderek şikayette bulunan N.A., ikinci baharını yaşamak isterken hayatının kabusa döndüğünü söyledi.

N.A. "Nikahsız yaşadığım V.A., çocuklarına bağırdığımı iddia ederek bana saldırdı. Mutfaktan aldığı bıçakla bana saldırarak cinsel organımı kesmeye çalıştı. Ben de karşılık verince elimden bıçakla yaralandım. Ardından da evden kaçtım ve polise sığındım. Polis ikimizin de ifadesini aldı. Ardından da savcılık beni kadının daha çok yardıma muhtaç olduğunu belirterek 10 gün evden uzaklaştırdı.

Bu süreyi emlak büromdaki kanepede yatarak geçirdim. 10 gün doldu, ancak evimden hâlâ V.A. ve kızları çıkmadı. Ben de mağdur olmamaları için, evden çıkartılmaları konusunda şikayetçi olmadım. Umarım bir an önce evimden çıkarlar. Hep erkeklere evden uzaklaştırma cezası veriliyor, kadınlara da verilmeli" dedi.

'ŞEHİT BABASIYIM'

Oğlunun 22 Nisan 1996 yılında askeri aracın Fırat Nehri’ne uçması sonucu şehit olduğunu belirten Akgün "Tek isteğim bana can yoldaşı olacak bir bayanla evlenmekti. Başıma bu işler geldi. Dövüldüm, hakarete uğradım, bıçaklandım. Devletin bana sahip çıkmasını istiyorum. Ben günlerdir iş yerimde yatıp kalkıyorum. Can güvenliğim yok" dedi.

V.A. ise polise verdiği ifadesinde, hakkındaki suçlamaları kabul etmediğini söyledi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com