Sevgilisi İçin Taksitle Kiralık Katil Tuttu

Sevgilisi İçin Taksitle Kiralık Katil Tuttu
Fuhuş yaptığından şüphelendiği sevgilisini öldürmek için kiralık katille 30 bin liraya anlaştı. Taksitle tutulan kiralık katil, kendisini taksici olarak tanıtıp genç kadını öldürdü.

Konya'da 33 yaşındaki Ayşe Yıldırım, Meram Şeyh Sadrettin Mahallesi Sadrettin Konevi Sokak'ta beş gün önce silahla ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Yıldırım yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Konya polisi, cinayeti çözmek için yaklaşık 30 kişiyle görüştü. İlk hedef Ayşe Yıldırım'ın dokuz yıl önce imam nikahıyla birlikte yaşadığı, iki yıl önce ayrıldıktan sonra görüşmeye devam ettiği Tuncay K'ydı. Polis aynı zamanda kendisini taksici olarak tanıtan ve genç kadınla son günlerde yakınlaşan Gökhan E'nin de peşine düştü. İkilinin kent dışında olduğu belirlendi.

Düzenlenen eşzamanlı operasyonla Gökhan E. Antalya'da, Tuncay K. İstanbul'da yakalandı. Sorgulamada ikili cinayeti itiraf etti.

Ancak asıl ilginç ifade sağlık kontrolü çıkışında gazetecilerin sorusuna verilen yanıtta gizliydi. Gazetecilerin, 'Neden yaptınız?' sorusuna Gökhan E, "Baskıyla, zorla" diye cevap verdi. Tuncay K. ise sorular karşısında sessiz kaldı.

Tuncay K. polise verdiği ifadede, iki yıl önce ayrıldığı sevgilisi Ayşe Yıldırım ile fuhuş yaptığı gerekçesiyle sürekli tartıştığını söyledi.

Tuncay K., aylardır kafasında tasarladığı cinayeti işlemek için kiralık için kiralık katil arayışı içine girdi. Ayşe Yıldırım'ın öldürülmesinden üç hafta önce tanıştığı Gökhan E. ile sevgilisini öldürmesi için taksitle 30 bin liraya anlaştı ve 200 lirasını da peşin verdi.

Gökhan E. kendisini taksici olarak tanıtarak genç kadınla yakınlaştı ve bir süre sonra da cinayeti işledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com