Sevgilisini 41 yaşındaki yönetmenle aldattı

Sevgilisini 41 yaşındaki yönetmenle aldattı
Twilight filminin yıldızı robert Pattinson, aktris sevgilisi Kristen Stewart’ın 41 yaşındaki İngiliz yönetmen Rupert Sanders ile yasak ilişkisi olduğunu ortaya çıkarınca ayrılık kararı aldı.
22 yaşındaki stewart ile iki çocuk babası Sanders’ın ilişkisi, bu hafta içinde İngiliz basınına konu olmuştu. Bu gelişmenin ardından Pattinson, rol aldığı vampir filmlerinde de sevgilisi olduğu Stewart’ın evini terk etti.
 
Stewart’ın, ilişkisini kurtarabilmek için son bir çaba olarak “yaptığından pişmanlık duyduğunu belirttiği” ve İngiliz yönetmenler arasında yaşananları “bir anlık düşüncesizlik” olarak tanımladığı ifade edildi.
 
ABD’nin People dergisinin verdiği bilgiye göre, 26 yaşındaki İngiliz aktör Pattinson, sevgilisinin özrünü görmezden geldi ve Los Angeles kentindeki evi terk etti. People, Stewart’ın yaşananlardan dolayı “kalbi kırık ve öfkeli” bir halde olduğunu belirtti. İngiliz Daily Mail gazetesi ise Stewart’ın yaşadığı yasak ilişki nedeniyle Twitter’daki takipçilerinden ağır eleştiriler aldığını ifade etti.
 
Stewart, yönetmen Rupert ile Pamuk Prenses filminin setinde tanıştı. Filmde, Rupert’ın 33 yaşındaki karısı, model Liberty Ross da rol aldı. Ross, filmde ana karakteri canlandıran Stewart için, “Bence ondan daha iyi bir tercih olamazdı” demiş ve kocasıyla arasına gireceğinden habersiz aktrisi övmüştü.
 
EŞİNDEN ÖZÜR DİLEYECEK
 
ABD’nin Radar Online sitesi, Stewart’ın yaşananların ardından Ross’a bir mektup yazacağını ve kocasıyla yasak ilişki yaşadığı için özür dileyeceğini öne sürdü. Konuya yakın bir kaynak, Stewart’ın kamu önünde özür dilemek, aynı zamanda böyle bir hatayı bir kez daha tekrarlamak istemediğini belirtti.
 
Genç aktrisin, Rupert ve Ross çiftinin iki çocuk sahibi olmasından dolayı da kendisini çok kötü hissettiği öne sürüldü. Stewart  ve Rupert’ın Los Angeles’ta öpüştüğünü gösteren fotoğrafların, bu hafta içine US Weekly dergisinde yayımlanması bekleniyor. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com