Sevgilisiyle aşk yaşadı kocasıyla evlendi

Sevgilisiyle aşk yaşadı kocasıyla evlendi
Sibel Turnagöl, Arte Tahir’in eski eşi Mehmet Çelik’le evlendi. Turnagöl’ün kısa süre önce ayrıldığı Sarven Kuzukoğlu’nun da Tahir’in eski aşkı olduğu ortaya çıktı.

Honda’nın ana bayilerinden Çifkurtlar Otomotiv’in sahibi Mehmet Çelik, ilk eşi Arte Tahir ile yıllar önce yollarını ayırmıştı. Boşandıktan sonra sıkı çapkın kesilen ve birçok ünlü isimle flört eden Mehmet Bey, son olarak Pınar Eliçe’yle yaşadığı yaz aşkıyla gündeme geldi.

Sevgili tercihlerini daha çok sanat dünyasının ünlüleri arasından yapan Çelik, Eliçe’nin ardından Sibel Turnagöl’le aşk yaşamaya başladı.

Mehmet Çelik ile Sibel Turnagöl, geçtiğimiz pazar günü Atina’da evlendi. Sürpriz evlilik, magazin gündemine bomba gibi düştü. İşte size bu ilişkiyle ilgili ikinci bir bomba daha...

Sibel Turnagöl’ün evlenmek istemediği için ayrıldığı sevgilisi Sarven Kuzukoğlu, dört yıl önce Mehmet Çelik’in eski eşi Arte Tahir’le aşk yaşamıştı. Tahir ile 1,5 yıl flört eden Sarven Kuzukoğlu, ilişkisini noktaladıktan sonra Sibel Turnagöl’le görüşmeye başlamıştı...

SANA İNAT EVLENECEĞİM!

Sibel Turnagöl’ün eski sevgilisi Sarven Kuzukoğlu, “Sibel’le nişanlıydık. Aynı evde yaşıyorduk. O evlenmek istedi, ben istemediğim için bir ay önce ayrıldık” dedi, ayrıca Turnagöl’ün bir hafta önce kendisine telefon açıp “Sana inat evleneceğim, görürsün bak” dediğini öne sürdü... (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com