Sevgiliye ayıracak vaktim yok benim!

Sevgiliye ayıracak vaktim yok benim!
Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz, Fahriye Evcen'le aşk dedikodularına yanıt verdi.
Fahriye Evcen’le görüştüğü öne sürülen futbolcu Burak Yılmaz, genç oyuncuyu tanımadığını açıkladı. Kariyerinde başarılı olmak için kendine ‘sevgili yasağı’ koyduğunu söyleyen Yılmaz, “Sevgiliye ayıracak zamanım yok” dedi.
 
GALATASARAYLI futbolcu Burak Yılmaz, Fahriye Evcen’le görüştüğü iddiasına yanıt verdi. Yılmaz’ın geçtiğimiz gün, Arda Turan’la Sinem Kobal’ın yakınlaşmasına da vesile olan Dilara Endican’ın evinde Evcen’le bir araya geldiği, birbirlerini daha yakından tanımak isteyen ikilinin uzun süre sohbet ettiği öne sürülmüştü.
 
Endican’ın evine televizyon programıyla ilgili görüşmek için gittiğini söyleyen Yılmaz, Evcen’in orada olmadığını ve genç oyuncuyu tanımadığını söyledi: “Fahriye’yi tanımıyorum. Dilara Hanım’ın evine de programıyla ilgili konuşmak için gittim. O gün evde kimse yoktu. Sevgilim yok benim. Başarıya giden bir yoldayım, sevgiliye ayıracak zamanım yok. Bu konuda kendime yasak koydum.” Fahriye Evcen’in adı daha önce de Burak Yılmaz’ın takım arkadaşı Hamit Altıntop’la anılmıştı. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com