Sevilay Yükselir özür diledi ama...

Sevilay Yükselir özür diledi ama...
CHP'li Şafak Pavey ile ilgili yazdığı Tweet'lerle tepki çeken Sabah Gazetesi yazarı Sevilay Yükselir, geri adım attı...

Yükselir, bugünkü köşe yazısında, üslubu ve yazdıkları için özür diledi. Ancak, özür yazısında dahi 'yanlış anlaşıldım' diyen Yükselir, 'özrü kabahatinden büyük' dedirtti. 

Şafak Pavey'den değil okurlarından özür diledi!

Sevilay Yükselir, Şafak Pavey'in engelli olmasına neden olan kazanın sebebi ile ilgili oldukça çirkin bir iddia ile gündemi karıştırmıştı. Yükselir, bu iddiayı dile getirirken, Pavey'in siyasi duruşunu eleştirmeyi istediğini belirterek tabiri caiz ise 'çamura yattı'. 

Bundan sonraki eleştirilerinin bu hatasından dolayı önyargı ile karşılanmamasını isteyen Yükselir böyle af diledi:

 
Çok özür dilerim...
 
Bir fikir tartışmasına asla karıştırılmaması gereken bir söylentiyi boş bulunup dillendirdiğim için insani açıdan büyük bir azap içindeyim. Ve bu yüzden de çıktığım yolda aslında tek amacımın Şafak Pavey'in siyasi duruşunu eleştirmek olduğunu ispat etmek adına atacağım her adımın beni daha çok yaralayacağını fark ettim. Şunu gördüm ki iki gündür; ne kadar hakikatli, ne kadar hakkaniyetli olsam da, bir gaflete düşüp attığım o tweet Pavey ve onun siyasi duruşu ile ilgili yazacağım her satırı önyargıya mahkûm kılacak. Daha önce de dilemiştim kendisinden. Bir kez daha özür diliyorum. Evet. Ben büyük bir hata yaptım. Korkunç bir yanlışa imza attım. Bana yakışan bu yanlışı düzeltmek adına bir süre susmaktır bu konuda. Kalben yazdığım bu satırları kalp gözüyle okuyan herkesin beni anlayacağını ve affedeceğini umarak meseleyi burada noktalıyorum.

Sevilay Yükselir'in köşe yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

(DSE)Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com