Sevim: Çiçek'le İrtibatım Olmadı!

Sevim: Çiçek'le İrtibatım Olmadı!
Albay Dursun Çiçek'e 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı hazırlama emrini verdiği iddia edilen Tuğamiral Alaettin Sevim, iddiaları reddetti...

 Gölcük Donanma Komutanlığı'nda ele geçirilen belgelere göre, Albay Dursun Çiçek'e 'İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nı hazırlama emrini verdiği iddia edilen Tuğamiral Alaettin Sevim, 'Dursun Çiçek'i hiç tanımadım ve çalışmadım. Söz konusu belgede imzam olması mümkün değil. Bu bir komplodur' dedi.

'İLİŞKİM YOK'
Tuğamiral Alaettin Sevim avukatı Murat Ergün aracılığıyla yaptığı açıklamada, 2007-2009 yılları arasında Genelkurmay İstihbarat Daire Başkanlığı görevinde bulunduğunu belirtti. Gerek bu dönem zarfında gerekse öncesinde veya sonrasında Albay Dursun Çiçek ile hiçbir şekilde birlikte çalışmadığını ifade eden Sevim, 'Dursun Çiçek ile aramda hiçbir zaman ast/üst ilişkisi yaşanmadığı gibi herhangi bir konuda ortak çalışma cereyan etmemiştir' dedi.

'BELGE İLE ARAMDAKİ SUNİ BAĞ KOMPLO'
Gizli bölmeden çıktığı öne sürülen talimatname hakkında hiçbir fikri ve bilgisi olmadığını ifade eden Alaettin Sevim, 'Anılan belge ile aramda kurulan irtibatı tamamen ve kesinlikle reddediyorum. Haberde anılan içerikte bir belge altında imzamın olması katiyen mümkün değildir. Yapılacak bilimsel inceleme neticesinde ortaya çıkacak gerçekler, belge ile aramdaki suni bağın bir düzmeceden yani komplodan ibaret olduğunu ortaya çıkaracaktır' diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com