Sevimçok'tan Esnaf Adına Teşekkür

Sevimçok'tan Esnaf Adına Teşekkür
AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Ekim ayı toplantısında gündeme alınan Konuksever Mahallesi Örnek Ekmek Fırını yanındaki boş araziye yapılmak istenilen AVM maddesinin, CHP grubunun talebi üzerine oy birliği ile mecl

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Ekim ayı toplantısında gündeme alınan Konuksever Mahallesi Örnek Ekmek Fırını yanındaki boş araziye yapılmak istenilen AVM maddesinin, CHP grubunun talebi üzerine oy birliği ile meclisten geri çekilmesini memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.
Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Ekim ayı toplantısında gündemin 21.maddesinde yer alan, Konuksever Mahallesi Örnek Ekmek Fırını yanında yeni bir AVM inşaatının daha yapılmasının önünü açacak olan maddenin CHP grubunun talebi üzerine meclisten oy birliğiyle geri çekilmesi kararını sevinçle karşıladıklarını söyledi.
Sevimçok, “Bu şehirde ticaret yapmaya çalışan, bu şehrin kültürünü oluşturan ve bu şehrin sokaklarına hayat veren Antalyalı esnaf olarak bizler, şehir merkezine yeni bir AVM daha yapılmasını istemiyoruz. Bu şehir fazlasıyla AVM’ye doymuştur. Böyle bir tablo içerisinde kent merkezine yeni bir AVM yapmak ve bunun yapılmasına müsaade etmekse esnafın nezdinde bir cinayetten farksız olacaktır. Bu husus da duyarlılık gösteren, ikazlarımızı dikkate alan herkese tüm esnaf adına çok teşekkür ediyorum” dedi.
Sevimçok, “İnşallah bugün alınan kararlar yarın değişmez ve bugün 21.maddenin geri çekilmesine vesile olanlar yarın da bu dik duruşlarından asla taviz vermezler” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com