Sevişme Sahneleri İnanılmaz!

Sevişme Sahneleri İnanılmaz!
Tüm dünyada merakla beklenen ve izlenme rekorları kıran Alacakaranlık serisinin son filminde, sevişme sahneleri çok konuşulacak!.

Tüm dünyada merakla beklenen ve izlenme rekorları kıran Alacakaranlık filminin son serisi Alacakaranlık Efsanesi "Breaking Dawn" bölümünde yer alan sevişme sahneleri hakkında Robert Pattinson, izleyiciler hayal kırıklığına uğramayacak açıklamasında bulundu.

Robert Pattinson, vizyona girecek olan Alacakaranlık Efsanesi “Breaking Dawn – 1. Bölüm” bölümünde inanılmaz güzel bir sevişme sahnesi olduğunu söyledi.

Bu haftanın başında, İngiliz aktör henüz çekimleri bitmemiş olan “Breaking Dawn" filminin fotoğraflarını basına sızdıranların, kim yada kimlerin yaptığını bulamadıklarını belirtti.

MTV News'a konuşan Pattinson, sinemaseverlerin Edward ile Bella'nın sevişme sahnesini izlediklerinde hayal kırıklığına uğramayacakları sözünü verdi.

“Sahneler gerçekten çok başarılı ve inanılmaz. Ön montajını izledim. Yönetmenimiz Bill Condon'un bu sahneyle ilgili müthiş fikirleri var.” diyen Pattinson, Condon için asıl zorluğun bir yandan bu sahnenin erotik olması gerekirken, diğer yandan da Amerika Sinema Filmleri Birliği'nin getirdiği kısıtlamalara da uymak zorunda olması olduğunu söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com