Şevval Sam Şaşırttı

Şevval Sam Şaşırttı
'Siyah-Beyaz' isimli filmindeki oyunculuğu beğeni kazanan Şeval Sam ilginç açıklamalarda bulundu.

Tuncel Kurtiz, Nejat İşler,Taner Birsel, Erkan Can ile başrollerini paylaştıkları 'Siyah-Beyaz' isimli filmindeki oyunculuğu beğeni kazanan Şeval Sam ilginç açıklamalarda bulundu.

Filmde 'Ayten' karakterini canlandıran Şevval Sam, yaptığı işlerde hiçbir zaman ödül beklentisi taşımadığını belirterek şöyle konuştu: "Antalya'da festival boyunca insanların sıcak sevgisiyle karşılaştım. Her gittiğim yerde yanaklarımı sıkıyorlar. Alıştım artık. Memlekette kendimi koca bir mahallede gibi hissediyorum. Herkes, "Gel canım kızım benim" diyerek hatırımı soruyor, sohbet ediyor."

Tuncer Kurtiz'le çalışmanın çok keyifli olduğunu vurgulayan Şeval Sam şöyle devam etti:

"Bu yüzden kendimi çok şanslı hissediyorum. Ödül beklemiyorum kendimizi de kandırmaya gerek yok. Kadın oyuncular arasında çok daha iyi oynayanlar vardır. Ödül alırsam da tam sürpriz olur çok şaşırırım."

Oynadığı karakterin gerçek bir karakter olduğunu belirten Sam sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu kadınları gördüm. Gücüyle var olan ama yalnızda aidiyet duygusu olan bunu da dost meclisinde karşılık bulduğu kadınlar var. Ben o kadar şekilci değilim. Sağlıklı olmayı güzel olmanın önünde tutan birisiyim. Sağlıklı olmak benim için daha önemli. İş dünyasında başarının anahtarı güçlü ve güzel giyinmek. Ben güçlü bir karakterim ama bunu bir elbise gibi giyinme kaygısında değilim. Neyse o. Ama çevremde bu meseleyi çok ciddiye alan kadınlar var."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com