Şeyda Coşkun ile Ergin Ataman aşkı görüntülendi

Şeyda Coşkun ile Ergin Ataman aşkı görüntülendi
Ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun ile Galatasaray Basketbol Takımı'nın koçu Ergin Ataman, fena yakalandı.
Galatasaray Basketbol takımının koçu Ergin Ataman ve Şeyda Coşkun'un otel kaçamağı görüntülendi.
 
Sözcü'de yer alan habere göre, Koç Ergin Ataman ve ünlüleri zayıflatarak adını duyuran Şeyda Coşkun’un kaçamağı bir kaç gündür konuşuluyordu. Fakat ikili hakkındaki iddialar sadece dedikodu olarak kalmıştı. Ergin Ataman ve Şeyda Coşkun gizlenmek için ellerinden geleni yapsa da 29 Mart günü Yeşilköy’deki Polat Otel’e ayrı ayrı girerken görüldüler. Ergin Ataman’ın iddialara göre ilk vukuatı değil. Ergin Ataman, ilk eşi Hale Ataman’ı Dilara Kaymaz ile aldattığı ve evliliği bu yüzden bittiği iddia edilmişti. Ergin Ataman şu anda Berna Ataman ile evli ve bir çocukları bulunuyor.

 
DAKİKA DAKİKA ÇAPKINLIK ANLARI
 
Yeşilköy’de gelişen çapkınlık olayının dakika dakika ayrıntıları ise şöyle; 1401 nolu odayı başkası adına tutan ikiliden otele önce Ergin Ataman spor kıyafetleriyle girdi. Daha sonra otele saçını örtecek şekilde bir şapka Şeyda Coşkun geldi. Yaklaşık bir saat odada birlikte vakit geçiren ikiliden yine Ergin Ataman erken çıkarken görülüyor. Ergin Ataman’ın kıyafeti değiştirip takım elbise ile çıkması başka bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor. Yaklaşık on dakika sonra ise Şeyda Coşkun otelden çıkarken görülüyor. Bu sefer de Şeyda Coşkun’un kafasındaki şapkayı çıkarıp saçlarının ıslak olması da dikkatlerden kaçmıyor. İkilinin şimdiden bu görüntüler hakkında ne diyeceği merak edilirken, Ergin Ataman’ın eşinin vereceği tepkide merak edilen konular arasında.
 
TARAFLARDAN YALANLAMA GELDİ
 
Ergin Ataman, Şeyda Coşkun’la otelde buluştuğunu doğrularken, “Şeyda Hanım diyet yemeğimi otele getirip kapıdan teslim etti ve gitti” diyerek kendisini savundu.
 
‘İDDİALAR TAMAMEN ASILSIZDIR’
 
Oteldeki buluşma fotoğraflarının basına yansıması üzerine çılgına dönen Şeyda Coşkun ile Ergin Ataman aralarında kesinlikle bir şey olmadığını iddia etti. Basına bir açıklama metni yollayan Coşkun, “Birliktelik iddiaları tamamen asılsızdır. Kendisiyle olan ilişkim diğer müşterilerimle kurduğum yaşam koçluğu sınırları dahilindedir. Etik sayılamayacak nedenlerle şahsımı yıpratma gayretindeki bazı insanlar, bu amaçla medyayı manipüle etmeye çalışmaktadır” dedi.(SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com