Seyyar satıcılıktan markete

Seyyar satıcılıktan markete
Seyyar satıcılıktan kitapçılığa, kitapçılıktan yapım pazarına ve şimdi de alışveriş merkezine kadar yükselen Afyonkarahisarlı Şerafettin Külcüoğlu, Maksimum Alışveriş Merkezi'ni hizmete açtı.

Seyyar satıcılıktan kitapçılığa, kitapçılıktan yapım pazarına ve şimdi de alışveriş merkezine kadar yükselen Afyonkarahisarlı Şerafettin Külcüoğlu, Maksimum Alışveriş Merkezi'ni hizmete açtı.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Aydoğan, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek, ANAP eski İl Başkanı Haydar Kandilcioğlu ve çok sayıda vatandaşın katıldığı açılış töreninde Kütahya'dan gelen Mehteran Takımı konser verdi. Yaklaşık bir saat kadar mehteran gösterilerine halkın yoğun ilgi göstermesi, trafik sıkışıklığına neden oldu. Mehteran Takımı'nın söylediği marşlara halk alkışlarla eşlik etti.
Mağazaları hakkında bilgi veren Maksimum Alışveriş Merkezi Sahibi Şerafettin Külcüoğlu, şöyle konuştu: 'Seyyar satıcılıktan devam ederek, kitapçılık, kitapçılıktan sonra yapım pazarı, yapım pazarından sonra da Maksimum Alışveriş Merkezi'ni halkımızın hizmetine sunduk. Açtığımız alış veriş merkezi ikinci şubemiz olacak. Afyonkarahisar'da bulunan alışveriş merkezimizde çeşitlerimizle vatandaşımızın rahatlıkla alışveriş yapabileceği minimum fiyat ilkesiyle hareket etmeye çalıştık. Az kar, çok bereket
anlayışıyla, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaya çalışıyoruz. Bizim alışveriş merkezimiz normal bir market şeklinde değil. Giyim, gıda ve büyük elektronik parçaların haricin de her kesimin ihtiyacına karşılık vermeye çalışıyoruz. Alışveriş merkezimizde iğneden ipliğe, kilitten tornavidaya, matkaptan bileyiciye kadar akla gelebilecek her şey bulunmaktadır.'
Açılışa katılan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, böylesine önemli bir hizmet kapısını halka açmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek 'Bugün şehrimizin en güzel yerinde, en güzel şekilde döşenmiş teftiş edilmiş Maksimum Alışveriş Merkezimizin açılışı için toplandık. Ben, belediye başkanı olarak açılan alışveriş merkezimizin hayırlı ürünlerin, bol ve ucuz bir şekilde satıldığı bir mağaza olmasını diliyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum' dedi.
Konuşmaların ardından açılış merasimine geçildi. Açılış merasiminde kurdeleyi Milletvekili Halil Aydoğan, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek ve Mağaza Sahibi Şerafettin Külcüoğlu birlikte kesti. Açılışı yapılan mağazayı gezen protokol heyeti, daha sonra mağaza ile ilgili Külcüoğlu'dan bilgi aldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com