Sezai Kalyoncu 'telsiz anonsuyla' veda etti

Sezai Kalyoncu 'telsiz anonsuyla' veda etti
10 Mayıs 2011 tarih itibariyle emekli olan Kütahya Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, mesai arkadaşlarıyla bir telsiz anonsu ile veda etti.

10 Mayıs 2011 tarih itibariyle emekli olan Kütahya Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu, mesai arkadaşlarıyla bir telsiz anonsu ile veda etti.
Telsizden bir mesaj yayınlayan Kalyoncu emniyet mensuplarının tamamıyla bir araya gelerek vedalaşmanın mümkün olmadığını, bu yüzden de böyle bir vedalaşmanın uygun olacağını bildirdiği kaydedildi.
Kütahya Emniyet Müdürlüğü görevini yaklaşık 1 buçuk yıldan bu yana yürütürken emekli olan ve görevinden ayrılan Kütahya İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu emniyet mensubu arkadaşlarıyla bir telsiz anonsuyla vedalaştı. Kalyoncu telsiz anonsu ile duyurduğu mesajında; '10 Mayıs 2011 tarihi itibariyle emekli olmam nedeniyle aranızda ayrılmanın hüznünü, heyecanını ve yeni bir yaşantıya başlamanın sevincini yaşamaktayım. Emniyet teşkilatının bir mensubu olarak meslek hayatım boyunca daima devlet ve millet menfaatinin her şeyin üstünde olduğunu düşünerek, 'Görevini en iyi yapan vatanını en çok sevendir' veciz sözünü kendime ilke edinerek görev yaptım. Meslek hayatım boyunca devletin polisi olmaya, mesleğimin ve üniformamın gerektirdiği saygınlığa, tarafsızlığa, dürüstlüğe ve Atatürk ilkelerine bağlı kalmaya özen gösterdim. Meslek hayatım boyunca her rütbedeki mesai arkadaşımın bana vermiş olduğu yakın ve güçlü destekten her zaman mutluluk duydum. Mesleğim ve Kütahya'dan ayrılırken her birimdeki mesai arkadaşlarımın fedakarlık ve çabalarına teşekkür ediyorum. Gönül isterdi ki her birinizle teker teker vedalaşalım. Ama maalesef mesleğimiz icabı hep bir arada olamız mümkün olamamaktadır. Hakkım varsa helal olsun. Sizlerin de haklarınızı helal edeceğinizi umuyorum. Bu vesile ile tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ve görev malullerimizi minnetle anıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm mesai arkadaşlarımın meslek ve yaşamlarında şahsım ve ailem adına başarılar diler, mesai arkadaşlarımın aileleri ile birlikte sağlıklı bir yaşam yaşamalarını temenni ederek sevgilerimi sunuyorum' dediği bildirildi.
İl Emniyet Müdürü Sezai Kalyoncu'nun mesajını duyan emniyet mensupları da yine telsizden haber merkezine ulaşarak emekli olan müdürlerine teşekkür edip emekliliğinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com