Sezen Aksu Ceyda'nın Hastalığına mı Yakalandı!

Sezen Aksu Ceyda'nın Hastalığına mı Yakalandı!
Ceyla Gölcüklü'nün detoks yaptırmasıyla başlayan tartışmada yeni bir iddia: Sezen Aksu sürekli detoks yaptırdığı için pankreasından rahatsızlandı...

UZMANLAR DA KATILDI
Sosyetik güzel Ceyla Gölcüklü'nün pankreas kanserinden yaşamını yitirmesiyle "Gölcüklü'nün sıkça detoks yaptırması bu hastalığı tetikler mi?" tartışması başladı. Takvim'in gündeme getirdiği bu tartışma önceki gün yeni bir boyut kazandı.

AKSU'NUN ALIŞKANLIĞI
İddialara göre; detoksu yaşam biçimi haline getiren Sezen Aksu da bu yöntemin kurbanlarından biri olmuştu. Geçtiğimiz aylarda pankreasından sorun yaşayan Minik Serçe'nin rahatsızlığını detoks programı gereği sıkça lavman yaptırması tetiklemişti.

KADIRGALI DA KARŞI
Önceki gün özel bir kanalda ekrana gelen sabah programında "detoks ile kanser ilişkisini" irdeleyen Seda Sayan da, "Vücudu temizliyorum bahanesiyle yapılan lavmana karşıyım" dedi. Sayan, ünlü bir kişinin de bu yüzden hastalandığını ekledi.

YAPTIRANLAR ANLATIYOR:
"Anneme birkaç kez lavman yapıldı. Bunun üzerine kendisi gücünü kaybetti. Meğer bu uygulama sağlık açısından çok riskliymiş. Peki neden bu konuda Sağlık Bakanlığı önlem almıyor?"

"Kabızlık problemim için lavman yaptırdım. Ne olduysa bundan sonra oldu. Baş ağrısı, karın ağrısı, şişkinlik, gaz çıkarma gibi şikayetlerim başladı. Çıldıracak gibiyim. Sosyal hayatım bitti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com