Sezen Aksu'nun Veliahtı!

Sezen Aksu'nun Veliahtı!
'Konuşmadığımız Şeyler Var' adlı üçüncü albümüyle hayranlarının karşısına çıkan Sıla, en çok dinlenenler listesinde Tarkan'ı geçti. Sezen Aksu'nun tahtına aday gösterilen seksi şarkıcı, 'Yolum çok uzun, havaya girecek vaktim

- Sezen Aksu'nun tahtına aday gösteriliyorsunuz. Siz kendinizi bunun için yeterli ve uygun buluyor musunuz?

Sezen Aksu çok kıymetli ve önemli bir isim. Hepimizin de ustası. Bu yakıştırmayı yapanlara da çok teşekkür ediyorum. Bu onur verici bir yakıştırma fakat yolum uzun. Benim daha yapacak çok işim var. Bunun için havaya girecek vaktim de yok.

- En çok dinlenenler listelerinde zirveyi Tarkan'ın elinden aldınız. Siz Tarkan'ı dinliyor musunuz?
Çok beğendiğim ve takdir ettiğim biri Tarkan. İyi ses ve iyi bir şarkıcı. Niye dinlemeyeyim, dinlerim.

Emekle yapılan her şey mutlaka karşılığını bulur
- Şarkılarınızı yazarken sizi en çok etkileyen şeyler neler oluyor?
Şekilden şekle giriyorum. Neyin, ne zaman, nerede uyandıracağı belli olmuyor. Şarkılarımı yazarken bazen kendi yaşadıklarım bazen de başkasının başına gelenler de tetikleyebiliyor.

- Özellikle slow şarkılarınız fenomen oluyor. Sizce ağlamayı seven bir millet miyiz ya da çok mu aşk acısı çekiyoruz?
Milletle ilgisi yok. Emekle yapılan iyi olan her şey karşılığını bulur. Aslında ne kadar çok çalışıp yorulursanız, o kadar çok seviniyorsunuz.

- Çok duygusal mısınız?
Duygusal olmasam bu işi yapamazdım, tabii ki duygusalım. 'Sana değer de geçer, beni deler de geçer' yani canımın yandığı da oluyor, canımı kurtardığı da.

Şarkılarım güzel, gerisi önemli değil
- 'Dişiliğimi ön plana çıkarmama gerek yok' diyorsunuz fakat albümün imaj çalışmalarında verdiğiniz pozlar oldukça seksi bulunuyor...
Bana 'Güzel kadınsınız ama buna oynamıyorsunuz. Neden saklıyorsunuz?' diye soruyorlar. Ben de, 'Çünkü şarkılarım güzel. Şarkılardan daha fazlasının altını çizmeye gerek yok' diyorum. Ama bu benim çuvalla sahneye çıkacağım anlamına gelmiyor. Tabii ki giyimime, kuşamıma, saçıma ve makyajıma dikkat ediyorum. Seksi bulduklarını ben de duyuyorum. Ama bu sadece son albümümle alakalı değil. İlk albümümde de bunları duydum.

- Siz kendinizi seksi buluyor musunuz?
Açıkçası ben bunlara çok takılan biri değilim.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com