Sezer İle Koşaner Sohbet Etti

Sezer İle Koşaner Sohbet Etti
Cenaze törenine katılan Genelkurmay Başkanı Koşaner ile 10. Cumhurbaşkanı Sezer bir araya geldi.

10'uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski milletvekillerinden Muzaffer Şamiloğlu'nun (87) cenaze törenine katıldı.

Kocatepe Camii'nde düzenlenen törene Şamiloğlu'nun ailesi, 10. Cumhurbaşkanı Sezer,Danıştay Başkanı Mustafa Birden ve yakınları katıldı. Şamiloğlu'nun ailesine başsağlığı dileyen Sezer, aynı camide emekli Korgeneral Turhan Sökmen'in cenaze törenine katılan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner ile tokalaştı. İkili ayaküstü kısa bir süre sohbet etti. Şamiloğlu'nun cenazesi, kılınan cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.GENELKURMAY BAŞKANI KOŞANER, CENAZE TÖRENİNE KATILDI

Öte yandan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden emekli Korgeneral Turhan Sökmen (70) ve kanser hastalığı sonucu vefat eden emekli Hv. Yer. Albay Mehmet Reşat Girgin'in (38) cenazesine katıldı.

Törende, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu da bulundu. Koşaner her iki aile üyelerine taziyelerini bildirdi.Komutanlar daha sonra cenazede birlikte saf tuttu. Kılınan cenaze namazının ardından hayatını kaybeden komutanları için askeri tören düzenlendi. Törenin ardından Sökmen ve Girgin'in naaşı toprağa verilmek üzere mezarlığa götürüldü.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com