Sezer ve Ecevit Cumhuriyet Resepsiyonunda!

Sezer ve Ecevit Cumhuriyet Resepsiyonunda!
10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile Rahşan Ecevit yıllar sonra Cumhuriyet Gazetesi'nin resepsiyonunda buluştu..
Sezer Cumhuriyet resepsiyonunda...Cumhuriyet Gazetesi’nin Ankara Palas’ta düzenlediği resepsiyona, Sezer ve Rahşan Ecevit’in yanı sıra Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Tunca Toskay, DP Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk, DSP Genel Başkanı Masum Türker, Anayasa Mahkemesi Başkanvekili Osman Paksüt, gazeteciler, sendikacılar ve yabancı misyon temsilcilerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Kılıçdaroğlu’nun önceki programının uzaması nedeniyle resepsiyona geç katıldığı görüldü.

“Sezer’e kırgınlığım hiç olmadı”
Resepsiyonda, Çakırözer tarafından karşılanan Sezer’in, Rahşan Ecevit’le bir araya gelerek sohbet etmesi dikkat çekti. Sezer en son Bülent Ecevit’in ölümünden sonra Rahşan Hanım’a taziye ziyaretinde bulunmuştu. Cumhurbaşkanlığı döneminde Bülent Ecevit’le arasında yaşanan “Anayasa kitapçığı fırlatma” krizinin ardından Rahşan Hanım da Sezer’e tepki göstermişti. Rahşan Hanım, resepsiyonda VATAN’a, söylenilenlerin aksine Sezer’e kırgınlığının hiç olmadığını ifade etti.

Resepsiyonda açıklama yapmaktan kaçınan ve şarap içmeyi tercih eden Sezer, Cindoruk, Hakkı Süha Okay ve Cumhuriyet’te yazmaya başlayan Bekir Coşkun’la da sohbet etti.

Vatan
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com