Sezer'den şok haber

Sezer'den şok haber
Genç futbolcu kaç hafta forma giyemeyecek ?

Fenerbahçe'de sağ arka adalesinde yırtık tespit edilen Sezer Öztürk'ün, 6-8 hafta arasında sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

Sezer Öztürk, Fenerbahçe'nin sabah yaptığı antrenmanda pas çalışması sırasında Emre Belözoğlu'nun sert müdahalesi sonucu sakatlanmıştı.

Müdahalenin ardından sağ ayağının üzerine basamayan ve çalışma alanı dışına sekerek giden Sezer'in burada ilk tedavisi yapılırken, iki çalışanın koluna girdiği oyuncu, ayağının üzerine hiç basamaması üzerine sahadan çıkamadı.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, MR sonrasında Sezer'in sağ arka alt adalesinde yaklaşık 3 santimetre boyunda 3. derece yırtık ve yoğun ödem tespit edildiği bildirildi.

Sezer, sakatlığıyla ilgili FB TV'de yaptığı açıklamada ise ''Emre ağabey ile Stoch ikili mücadeledeydi. Ben de topa müdahale etmeye çalışınca ayağım çime takıldı. O arada hissettim zaten bir şey olduğunu. Ayağım çime takıldığı için oldu. Zaten yırtıldığınıhemen hissettim. Darbeye bağlı olmadı. Şimdiye kadar hiç sakatlık geçirmedim, olacağı varmış demek ki'' diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com