Sezgin'in Halefi Belli Oldu

Sezgin'in Halefi Belli Oldu
Bu sezon futbolda beklenmedik sonuçlar alan Galatasaray'da başkan Adnan Polat, futbol şubesini yeniden yapılandırdı..

Bu sezon futbolda beklenmedik sonuçlar alan Galatasaray'da başkan Adnan Polat, futbol şubesini yeniden yapılandırdı.

Sportif Direktör Adnan Sezgin'in istifasının ardından tüm gününü Florya'da geçiren Başkan Adnan Polat, yönetici Murat Yalçındağ'ı bu konuda görevlendirerek futbolun tek patronu olarak ilan etti.

Lig TV'nin internet sitesinin haberine göre; Başkan Adnan Polat, Florya'da tüm birimleri Murat Yalçındağ'a bağlarken, futbolcuların tüm sorunlarıyla Yalçındağ'ın ilgilenmesini istedi..

Başkan Adnan Polat'ın futbolda yaptığı bu değişikliğin ardından Fenerbahçe derbisi ve mali kongreye ayrı ayrı önem verdiği belirtildi.

18 Mart'ta oynanacak Fenerbahçe maçından 1 hafta sonra gerçekleşecek Mali Kongreyi de en iyi şekilde atlatmak isteyen Adnan Polat'ın yakın çevresine, "Galatasaray tarihinin en önemli haftasına giriyoruz" dediği öğrenildi..

Öte yandan Galatasaray Sağlık Ekibi Koordinatörü Doç.Dr. Burak Kunduracıoğlu, teknik heyetin uygun görmesi halinde, Arda'nın Fenerbahçe ile 18 Mart Cuma günü yapılacak derbi maçta oynayabileceğini açıkladı.

Galatasaray Televizyonu'ndan yayınlanan Florya Günlüğü programına katılan Kunduracıoğlu, Arda Turan'ın Fenerbahçe derbisinde sahalarda olup olmayacağı yolundaki bir soru üzerine, "Tabii ki teknik heyet dilerse ve Arda'nın ağrılarında artış olmazsa ki, şu anda böyle değil. Kendisi takım ile birlikte antrenmanlara çıkıyor. Teknik heyet uygun görürse o maça çıkacaktır. Herhangi bir sıkıntısı yok" diye yanıtladı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com