Şezlong vakasının arka yüzü

Şezlong vakasının arka yüzü
Şezlong vakasından sonra Berrak Tüzünataç'ın küfürler savurduğu otel işletmecisi, bu sabah olayın arka yüzünü anlattı.
Oyuncu Çağatay Ulusoy ile Berrak Tüzünataç'ın dün gündeme bomba gibi düşen aşk görüntülerinden sonra olayın nasıl yaşandığı merak konusu oldu.
 
Berrak Tüzünataç'ın otel işletmecisine ettiği küfürlerle ilgili söylentiler de oldukça yayıldı. Bu sabah 2.Sayfa programına telefon ile katılan otel işletmecisi Mehmet Özener durumun nasıl geliştiğini şu şekilde anlattı.
 
"O akşam otelde güzel bir tiyatrocu grubu vardı. Onlarla ilgileniyordum. Saat 2.30 civarında Berrak Hanım sinirli bir şekilde yanıma geldi. Senin için çok iyi adam diyorlar ancak.... deyip ağır küfürler savurmaya başladı. Olayın ne olduğunu bilmediğim için önce anlayamadım. Yanında Çağatay Bey de vardı ama o çok sessiz ve saygılıydı. Berrak Hanım, içeride paparazzilerin olduğunu ve resimlerin çekildiğini söyledi. Durumu sonra anladım, ancak biz zaten içeri magazinci sokmuyoruz. Paparazzi bir arkadaş olayı görüp sokaktan dolaşıp fotoğrafları çekmiş. Biz bir hata yapmadık."
 
Özener, olaya tanık olan Engin Altan Düzyatan durumdan rahatsız olup 'Bıktım bunlara babalık yapmaktan bunların evleri yok mu' diye söylendiğini söyledi. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com