SGK'dan KUTSO'ya ziyaret

SGK'dan KUTSO'ya ziyaret
Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kütahya İl Müdürü İhsan Ünal ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nı (KUTSO) ziyaret etti.

Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kütahya İl Müdürü İhsan Ünal ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nı (KUTSO) ziyaret etti. 

Ziyarette, KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Bağırgan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Y.Yazaroğlu, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Ali Kongu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Karaaytaç, Enver Özer, Fatih Alkış, Harun Yurdagül hazır bulundu.

KUTSO’nun tamamlanan seçim süreci hakkında bilgi veren Meclis Başkanı İsmet Özotraç, KUTSO’dan beklenen hizmetlerin yeni dönemdeki çalışmalar ile devam edeceğini, Kütahya’nın ekonomik, ticaret ve ekonomi açısından geliştirileceğini belirtti. Sosyal Güvenlik Kurumu Kütahya İl Müdürlüğü’nün de vatandaşa daha iyi hizmet eden duruma geldiğini ifade ederek, bu olumlu gelişmelerden dolayı teşekkür etti.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Bağırgan, Sosyal Güvenlik Kurumu Kütahya İl Müdürlüğü’nün son dönemlerde kentte yaptığı hizmetlerden dolayı, iş dünyasının memnuniyet duyduğunu belirterek, müdürlüğün yeni hizmet binasının hayırlı olmasını diledi. 

Bağırgan, KUTSO Eğitim Vakfı ile ilgili bilgi vererek, KUTSO’nun vakıf üniversitesi kurmak hedefini gerçekleştirmek üzere çalışmalarına devam edeceğini ifade etti.

SGK Kütahya İl Müdürü İhsan Ünal ise, hizmetlerini iyileştirmek için tüm imkânlarını kullanmaya çalıştıklarını belirterek, personel sayısının artırılması ve yeni hizmet binasına geçiş ile Kütahya’ya daha iyi hizmet etmeyi istediklerini ifade etti. Ünal; işverenlere her zaman yardımcı olmaya hazır olduklarını, iş dünyasının sorunlarını kendilerine iletmesini istediklerini, bu sorunlara çözüm getirilmesi için gerekli çalışmanın yapılacağını sözlerine ekledi.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com