Shakira direkten döndü

Shakira direkten döndü
Shakira’nın bir direğe tutunarak yaptığı striptiz için karar verildi...

RTÜK, sanatçı Shakira'nın bir direğe tutunarak yaptığı striptize ceza verilmesine gerek görmedi. Dünyaca ünlü sanatçı Shakira’nın bir direğe tutunarak yaptığı striptiz, cezadan kurtuldu. RTÜK, Kral Pop adlı TV kanalında yayınlanan Shakira’nın ’’Rabiosa’’ adlı klibindeki görüntüler için ’’Kanalın etki alanını’’ da dikkate alarak ceza verilmesine gerek görmedi.

RTÜK İzleme Dairesi 6 Ekim 2012 günü TV kanalında yayınlanan Shakira görüntülerini değerlendirdi. Bu konuda hazırlanan raporda ’’ Shakira, iç çamaşırlarıyla bir direk etrafında striptiz ve erotik dans sergilemekte ve görüntülerin ışık oyunlarıyla daha etkileyici hale getirilmeye çalışıldığı görülmektedir. Kadın bedeninin cinsel tahrik unsuruna indirgediği değerlendirilmiştir’’ denildi. Yayının cinsellik unsurları ve çocukların gelişimini etklleyeceği gerekçesiyle kanala ceza istendi.

Ancak RTÜK üyeleri, ’’Yayına ait deşifre kayıtlarının tetkikinde; yayının türü, içeriği ve etki alanı dikkate alındığında, raporda teklif edilen aykırılığın oluşmadığı kanaatine varılmıştır’’ denildi ve cezaya gerek görülmedi.(MUK)

Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com