Shakira'ya 250 milyon dolarlık dava

Shakira'ya 250 milyon dolarlık dava
Shakira'nın 11 yıl flört ettiği Arjantin eski devlet başkanının oğlu Antonio de La Rua, şarkıcıyı kendisinin şöhrete kavuşturduğunu iddia ederek 250 milyon dolarlık tazminat davası açtı. Shakira rekor tazminat davasının reddi için karşı dava açtı.
Latin şarkıcı Shakira'ya eski arkadaşı tarafından 250 milyon dolarlık tazminat davası açıldı. New York Mahkemesi'nde açılan davada şarkıcının 2000 ile 2011 yılları arasında flört ettiği Arjantin eski devlet başkanı Fernando de La Rua'nın oğlu Antonio de La Rua, ilişkileri süresince Shakira'nın menajerliğini yaptığı ancak kendisine hiçbir ödeme yapılmadığını iddia etti.
 
"Shakira benim sayemde ünlü ve zengin oldu" diyen Antonio de La Rua, şarkıcının 2008'de Hips Don't Lie şarkısıyla çıktığı dünya turu anlaşmalarını kendisinin ayarladığını öne sürdü. Shakira'nın bu turneden 300 milyon dolar kazandığını anlatan eski sevgili "Ondan 250 milyon dolar alacağım var" dedi. Rekor tazminat karşısında şoke olan Shakira, aynı mahkemeye davanın reddi için başvuru yaptı. Daily News gazetesine konuşan Shakira, eski sevgilisiyle tanışmadan önce de ünlü olduğunu, iddiaları komik bulduğunu söyledi. Shakira ve Antonio de La Rua ilk kez para için mahkemelik olmadı. Shakira geçen yıl, 3 milyon doları zimmetine geçirmekle suçladığı eski sevgilisini dava etmişti. Latin şarkıcı iki yıldır futbol yıldızı Gerard Pique ile birlikte. Çiftin geçtiğimiz ocak ayında ilk çocuğu dünyaya gelmişti.(SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com