SHERATON otelleri yetkilileri Merinos AKKM'de

SHERATON otelleri yetkilileri Merinos AKKM'de
Bursa’da yakında hizmete girecek olan Sheraton Otel’in Şatış ve Pazarlama Müdürü Mark Muscat de Celis ve Müşteri Yöneticisi Çiçek Gürkan, Merinos Kongre Kültür Merkezi’ni ziyaret etti.


Merinos AKKM Genel Koordinatörü Semih Pala, Merinos AKKM Rezervasyon Sorumlusu Burcu Bahadır ve Cüneyt Acar tarafından karşılanan heyet, tesisler hakkında bilgi aldı. Bursa’da önemli organizasyonlara ev sahipliği yaptıklarını söyleyen Pala, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı günden bu yana Merinos AKKM’de 1 milyondan fazla insan hareketi oluştuğunu, bin 500’ün üzerinde faaliyet yapıldığını belirtti. Tesislerin Bursa’nın ekonomi ve kültür hayatına önemli katkılar sağlandığını ifade eden Pala, “Şehrin ve Merinos AKKM’nin uluslararası alanda tanıtılması için Bursa’daki otellerle işbirliği yapmayı önemsiyoruz. Yetersiz olan yatak sayısının artmasıyla şehir turizmi olumlu yönde etkilenecektir. Bizler Merinos AKKM olarak üzerimize düşeni her zaman yapmaktayız ve yapacağız. Bu kapsamda Sheraton Bursa Otel ile yaptığımız fikir alışverişini de önemsiyoruz. Bursa’da açılan çok yıldızlı otellerde yeni nesil otelcilik yapılacaktır. Şehrimizdeki klasik otelcilik anlayışının da değişim sürecine girmesi gerekiyor” diye konuştu.

Sheraton Otelleri’nin Bursa turizmine katkı sunmak istediğini ifade eden Mark Muscat de Celis, Bursa’da hizmet vereceklerinden dolayı heyecanlı olduklarını söyledi. Bursa turizmine yön veren kurumların arasındaki iletişimin sağlıklı olması gerektiğini dile getiren de Celis, Merinos AKKM ile ulusal ve uluslararası faaliyetlerde birlikte hareket etmek istediklerini belirtti. Bursa’da kurulma aşamasında olan Tanıtım A.Ş. hakkında da bilgi alan de Celis, kongre ziyaretçi bürosu gibi çalışacak olan Bursa Tanıtım A.Ş.’nin şehrin tanıtımı açısından faydalı olacağına inandığını söyledi. Daha sonra Merinos AKKM’yi gezen Sheraton Bursa heyeti, Merinos AKKM’de bugüne kadar yapılan programlarla ilgili bilgi aldı. Salonlardan çok etkilendiğini kaydeden de Celis, Merinos AKKM’nin Bursa için büyük bir fırsat olduğunu ifade etti. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com