Show TV'den Cem Yılmaz'a ambargo

Show TV'den Cem Yılmaz'a ambargo
Ali İhsan Varol'un sunuculuğunu üstlendiği Kelime Oyunu yarışmasını yayından kaldırma kararı alan Show TV yönetimi, Cem Yılmaz'ın yarıştığı bölümü de veto etti.

Show TV'nin Kelime Oyunu'nu yayından kaldırmasının ardından, Ali İhsan Varol'a destek verenler arasında olan Cem Yılmaz, kanaldan veto yedi!

Rüşvet ve yolsuzluk operasyonu sonrası "yiyici" sorusunu ekrana taşıyan Kelime Oyunu yayından kaldırılmıştı.

Show TV yönetimi tarafından Cem Yılmaz'ın konuk olduğu bölümün de yayınlanmayacağı duyuruldu. 
 
Cem Yılmaz, geçtiğimiz hafta ilgiyle takip ettiği yarışmanın yayından kaldırılmasına " TV'deki en temiz, düzgün program Kelime Oyunu yayından kaldırılmış... Ayıp.. gönüllü konuk olmuştum ..en sevdiğimiz programdı. Yakıştıramadım" diyerek  tepkisini göstermişti. Bu tepkinin ardından kanal yönetimi Cem Yılmaz'ın yarıştığı yılbaşı özel programını yayınlamama kararı aldı. Show Tv'nin yılbaşı ekranında 'Bir Milyon Kimin' ve 'Bülent Ersoy Show'  olacak.
  
ALİ İHSAN VAROL DA İNANAMADI! "O KADAR DA DEĞİLDİR..."
 
Gezi Parkı direnişi sürecinde ve son olarak yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun ardından seçtikleri soru ve cevaplarıyla dikkat çeken Kelime Oyunu'nu hazırlayıp sunan Ali İhsan Varol, "Cem Yılmaz'ın yarıştığı yılbaşı programıyla ilgili bir şey söylemediler. Yayınlacaklardır herhalde... O kadar da değildir.." demişti.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com