Show TV'nin başına kim getirildi?

Show TV'nin başına kim getirildi?
TMSF'nin, borçlarını ödeyemeyen Show TV'ye el koymasının ardından kanalın başına kim getilrildi?

Show TV'de gün hareket başladı. TMSF'nin, Karamehmet'in borçlarının tasfiyesi için el koyduğu Show TV'nin başına Mehmet Ali Gökçe getirildi.

DenemeGökçe, hemen kolları sıvadı ve herkesle görüşmeye başladı. Çalışanların kaderi ve neler olacağı, yapılacağı bu görüşmelerden sonra belli olacak.

MEHMET ALİ GÖKÇE KİMDİR?

1957 yılında Çankırı'da doğdu. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu. 1979-1984 yılları arasında Töbank'ta yetkili olarak görev yaptı.

1988 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde 9 ay süreyle sertifikalı Bankacılık Okulu Eğitimi alan Mehmet Ali Gökçe, 1985-1991 yılları arasında Faisal Finans Kurumu'nda Orta Kademe Şube Yöneticisi olarak çalıştı.

1991-1999 döneminde Kuveyt Türk Evkaf Finans Kurumu Ankara Şube Müdürü olarak görev yaptı.

1999-2005 yılları arasında Anadolu Finans Kurumu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gökçe, 2006 yılında Türkiye Finans Katılım Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

Mehmet Ali Gökçe'nin bankadaki sorumluluk alanında Kurumsal İletişim Müdürlüğü, Kişisel Bankacılık Müdürlüğü, Kitle Bankacılığı Müdürlüğü, alternatif Dağıtım Kanalları Müdürlüğü ve Şubeler Müdürlüğü bulunmaktaydı. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com