Show ve Kanal D'nin ilginç kapışması!

Show ve Kanal D'nin ilginç kapışması!
Kanal D Ana Haberin başında bulunan Süleyman Sarılar, Show TV'ye laf atınca olanlar oldu.

Yeni Yayın dönemi ile hareketlilik başlayan kanallarda ilginç bir diyalog herkesi şok etti.

Kanal D Haber’in başındaki Süleyman Sarılar'ın Show Haber’in hafta sonu spikeri Pınar Erbaş’a yönelttiği eleştiriler ilginç bir polemiğe sahne oldu.

Kanal D Haber’in başındaki isim Süleyman Sarılar 25 Ağustos Pazar günü Show Haberi sunan Pınar Erbaş’ı bir izleyici olarak eleştirdiğini belirterek, “Gelecek tüm eleştirilere ragmen Show TV'de ana haber sunan hanımefendiye bir izleyici olarak tahammül etmek zorunda mıyım diye sormak isterim” diye yazdı.

Sarılar'ın eleştirisine Erhan Çelik'ten yanıt geldi. Show TV'nin genç anchormani Erhan Çelik, hafta sonu spikerine sahip çıkarak Sarılar'a şu yanıtı verdi:

“Yeni yayın döneminde de haber izlemek için sizleri TÜRKİYE'NİN HABER MERKEZİ'ne Show Ana Haber'e bekliyorum. Seni de bekliyorum. Bizi izlemeye devam et! Kanal D Haber'in başındaki isim olarak sadece benim haftasonu spikerimi değil. Bulunduğun makama yakışan eleştiriler için mesleğin başındaki genç bir spikeri değil önce beni, benim haber merkezimi seç.”

Çok geçmeden Süleyman Sarılar’dan yanıt geldi, Sarılar, “O tweet hataydı. Senin aracılığınla mesleğinin başındaki hanımefendiden özür dilerim” diye yazdı.

Erhan Çelik kısa sürede gelen o yanıtla kılıcını kınına koydu; “Onun nezdinde ben kabul ettim. Yeni dönemde başarılar, kolaylıklar dilerim" diye karşılık verdi.

Kanal D haberin başındaki isim Sarılar ise “Teşekkürler. Size de başarılar dilerim” diyerek polemiği sonlandırdı. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com