Sibel Can Çok Kızacak!

Sibel Can Çok Kızacak!
Sahne dünyası yine karışacağa benziyor...

Bir jaz, bir pop, bir de alaturka tarzında üç albüm projesini yerine getiremeyen Superstar Ajda Pekkan, sürekli çıkışını ertelediği yeni albümünde Behsat Gerçeker'le İngilizce bir şarkı seslendirecek. Konuşurken Türkçe'yi unutup Fransızca ve İngilizce sözcüklere sığınan Pekkan, Abba tarafından seslendirilen Dancing Queen şarkısını söyleyecek.

Yeni albümünde Tarkan, Nazan Öncel, Serdar Ortaç, Yüksek Sadakat ve Behzat Gerçeker'le çalışan Pekkan, sevenlerini beklediğine değecek bir albüm yaptığı iddiasında bulundu. 6 aydır kameralardan köşe bucak kaçan Sibel Can'ın, 25 Mart'ta çıkaracağı albüm öncesi bu taktiği uyguladığı ortaya çıkınca Süperstar'ın ne yapacağı merak konusu oldu.

Sesim iyi taktiğe gerek yok

Nisan ayının başında albümü çıkartacağının müjdesini veren süperstar, albümünün milyonlar satması için yapılan bu oyun hakkında şöyle konuştu: "Olmam gereken her yerde her zaman hesaplar yapmadan bulunacağım. Buralara gelene kadar kaç hayat üniversitesi bitirdiğimi bilmiyorum. Kişisel olarak hiçbir taktiğim yok çünkü şarkılarıma duruşuma ve sesime güveniyorum."

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com