Sibel Kekilli'den 'Game Of Thrones' yorumu

Sibel Kekilli'den 'Game Of Thrones' yorumu
Yayınlandığı tüm ülkelerde ilgiyle izlenen Amerikan dizisi “Game of Thrones”da ‘Shae’ karakterini canlandıran Sibel Kekilli, rolü nasıl aldığını Interview dergisinin Almanya edisyonuna verdiği röportajda anlattı.

‘Shae’ için düzenlenen seçmelere katıldığını belirten Kekilli, kötü bir performans sergilediğini düşünürken rolü aldığını öğrenmiş: “Shae dışında seçebileceğim ya da seçilebileceğim başka rol yoktu. Nasıl biri olduğu hakkında da hiçbir fikrim yoktu. Yapımcılar beni arayıp ‘Elimizdeki tek rol bu, Londra’ya gel, görüşelim’ dedi. Seçmelere katıldım. Sonuçta kesinlikle batırdığımı biliyordum. Hatta menajerimi arayıp ‘Bu seçmeyi unut, kaybettim’ dedim. Bir gün sonra ise yapımcılar arayıp rolü aldığımı söyledi. Bir de mektup yolladılar. Bende gördüklerini seyirciye de göstermek istemişler. Mektubu da beni ikna etmek için yazmışlar.”

Başarılı performansı sayesinde sahnelerinin artırıldığını da belirten Kekilli, “Bu benim için büyük bir onur. Shae karakteri aslında İngiliz aksanına sahip, daha genç ve düşük bir sınıfa mensuptu” dedi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com