Sıcaklık 4 derece artıyor

Sıcaklık 4 derece artıyor
Türkiye'nin kuzey ve iç kesimlerde sıcaklık 4 derece artacak.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye'nin güney ve doğu kesimleri ile Marmara'nın kuzeyinde genellikle yağmur ve sağanak, güney bölgelerde yer yer gök gürültülü sağanak şeklinde görülecek yağışların Akdeniz bölge geneli, Muğla, Denizli'nin güney çevreleri, Adıyaman, Gaziantep ve Kilis çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.
 
Hava sıcaklığının, kuzey ve iç kesimlerde 2 ila 4 derece artması beklenirken, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. 
 
Yağışların Akdeniz bölge geneli, Muğla, Denizli'nin güney çevreleri, Adıyaman, Gaziantep ve Kilis çevrelerinde yer yer kuvvetli olması beklenirken, Meteoroloji ani sel, su baskını, yerel dolu yağışı, yıldırım, yağış anında kısa süreli fırtına gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşların tedbirli olması gerektiğini bildirdi. 
 
Meteoroloji, rüzgarın Kıyı Ege'de kuzeyli yönlerden yer yer kuvvetli olarak esmesi beklendiğine dikkat çekerken, ulaşımda aksamalar gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı da vatandaşları uyardı.(SNK) 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com