Sıcaktan Bunalan Kendini Termal Havuza Atıyor!

Sıcaktan Bunalan Kendini Termal Havuza Atıyor!
Ülkeyi etkisini altına alan kavurucu sıcaklardan nasibi alan Kütahya'nın turizmde söz sahibi şirin ilçesi Simav'da tatil yapan yerli ve yabancı turistler termal havuza akın ediliyor..

Deniz seviyesinden 850 metre yüksekte olmasına rağmen tüm ülkeyi etkisini altına alan kavurucu sıcaklardan nasibi alan Kütahya'nın turizmde söz sahibi şirin ilçesi Simav'da tatil yapan yerli ve yabancı turistler termal havuza akın ederken, Eynal Kaplıcaları İşletmesince tatilciler için düzenlenen animasyon ve şov programları renkli görüntülere sahne oluyor.
Temmuz ayının ilk günlerine kadar yağışlı havanın etkili olduğu Simav'da hava sıcaklığı bu günlerde 30 derece dolayında seyrediyor. Tatillerini Simav'daki kaplıcalarda geçiren yerli ve yabancı turistler bunaltıcı sıcaklardan korunmak için kendilerini Eynal başta olmak üzere Çitgöl ve Naşa Kaplıcalarının termal sulu havuzlarına atarken, Eynal Kaplıcaları İşletmesi de tatilciler için animasyon ve şov programları düzenliyor. Düzenlenen animasyon ve şov programları renkli görüntülere sahne oluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com