Sierra’ya ‘Beni aldatma’ mesajı göndermiş

Sierra’ya ‘Beni aldatma’ mesajı göndermiş
Eşinin ölümünden önce Steven Sierra Instagram'da aldatma ve kötü ilişkiler hakkında mesajlar yazmış.
Amerikan New York Daily News gazetesinin haberine göre İstanbul’da cinayete kurban giden Sarai (33) ile eşi Steven Sierra’nın (40) ilişkileri yolunda değildi.
 
Tatil için geldiği İstanbul'da, kaybolduktan bir süre sonra, Cankurtaran'daki surlarda 2 Şubat'ta cesedi bulunan Amerikalı Sarai Sierra'nın eşi Steven Sierra'nın eşinin ölümünden önce fotoğraf paylaşım sitesi Instagram'da aldatma ve kötü ilişkiler hakkında mesajlar yazdığı ortaya çıktı.
 
Steven, eşi İstanbul’a gitmeden önce Instagram’a şöyle yazmış: "İlişki sürerken aldatma, mutlu değilsen o zaman ayrıl. İlişkide birbirine her şeyi ama her şeyi söylersin. Sırlar ve yalanlar yoktur" mesajını göndermiş. Sierra sosyal medyada yer alan başka bir mesajında da "Bir şeyler sevildiği ve insanlar kullanıldığı için dünyada kaos var" diye yazmış.
 
EVSİZİZ DİYE SUÇLUMUYUZ
 
ŞEFKAT-DER, Sarai Sierra cinayetinin sorumlusunun evsizler gibi gösterildiğini söyleyerek, Taksim’de basın açıklaması yaptı. Eylemciler “Evsizler arasında kadın olup da tecavüze uğramayan yoktur. Yaşlı erkeklere dahil tecavüz edilmekte” dedi.(SNE) 

GALERİ İÇİN TIKLAYIN!

FBI DEVREDE!


İstanbul'dan bu fotoğrafları gönderdi (GALERİ)

Taylan K'nın avukatından açıklama
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com