Siirtli oyuncu destek bekliyor!

Siirtli oyuncu destek bekliyor!
Siirtli sinema ve dizi Oyuncusu Ferit Yüksek, kendi memleketinde çekmeyi planladığı sinema filmi için destek bekliyor...

Siirtli sinema ve dizi oyuncusu Ferit Yüksek, kendi memleketinde çekmeyi planladığı sinema filmi için destek bekliyor.

Yüksek yaptığı açıklamada, bugüne kadar "Melekler Adasındaki Naci", "Azap Yolunda Otelci Sedat", "Çocuklar Duymasın" gibi yaklaşık 500 film ve dizide rol aldığını belirterek, bu birikimini artık memleketi için de kullanmak istediğini söyledi.

Bu amaçla senaryosunu kendisinin yazdığı, Siirtli temiz bir insan olan Hammet ile İstanbullu düzenbaz olan Şerefin öyküsünü ele alan sinema filmini Siirt'te çekmek istediğini ifade eden Yüksek, "Film gerçekleşirse bir sahnesinde 3-4 bin Siirtli hemşehrimi figüran olarak kullanacağım bir rekor denemesi yapmak istiyorum. Bu filmde bir inanç ve kültür hazinesi olan Tillo ilçemiz başta olmak üzere Siirt ve Siirt'in kültürünü yansıtmak istiyorum. Başta Yaşar Alptekin, Cengiz Küçükayvaz, Seda Aktuğlu ve Sinan Bengier ile 15 Siirtli gencin rol alacağı bu film için destek bekliyorum. Mardin turizmdeki atağını bu şekilde gerçekleştirdi. Siirt'te neden böyle olmasın?" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com