Şike Davası'nda 3 tahliye istemi!

Şike Davası'nda 3 tahliye istemi!
Savcı, Mosturoğlu, Çalık ve Yenice'nin tahliyesini talep etti!

Tarihi şike davasında bugün 8. duruşma tamamlandı ve sanıkların savunmaları sona erdi. Sanıkların tahliye talepleri alınırken, savcı Mehmet Berk, Şekip Mosturoğlu, Coşkun Çalık ve Mehmet Yenice için tahliye talebinde bulundu.

Bugün sabah saatlerinde başlayan duruşma, Fenerbahçe Spor Kulübü Mali İşler Sorumlusu Tamer Yelkovan'ın savunması ile başladı. İlerleyen saatlerde sanık savunmaları devam ederken, sarı-lacivertli taraftarlar da Çağlayan Adliyesi önünde toplanmaya başladı.

Akşam saatleri yaklaştıkça Fenerbahçeli binlerce taraftar, adliyenin önünde muhteşem bir coşku yarattı. Mahkeme salonuna kadar ulaşan tezahüratlarla, başta Aziz Yıldırım olmak üzere Fenerbahçeli yönetilere destek verdiler.

Son olarak Haldun Senman'da savunmasını tamamladı ve bunun ardından tahliye taleplerine geçildi. Bu sırada soruşturmanın savcısı Mehmet Berk, Şekip Mosturoğlu, Coşkun Çalık ve Mehmet Yenice için tahliye talebinde bulundu.

Mahkeme heyeti, saat 23:30'da tahliyeleri aldı ve bu talepleri değerlendirmek için ara verdi. Bu aranın, yaklaşık 2-3 saat sürmesi bekleniyor.(ugk)

NTV SPOR

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com