Şike davasında sıcak gelişme!

Şike davasında sıcak gelişme!
Şike davasının savcısı mahkemenin kararına itiraz etti. Karara bazı sanıklardan da itiraz geldi.
İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi’nin şike davası ile ilgili kararına, duruşma savcısı Ufuk Ermertcan itiraz etti. Savcı Ufuk Ermertcan, kararı temyiz ettiğini belirten “süre tutum" (müddet-i muhafaza) dilekçesini mahkemeye sundu.

Savcı Ermertcan, mahkemenin gerekçeli karardan sonra itirazının gerekçesini de belirteceğini kaydetti. 
 
SANIKLARDAN DA İTİRAZ
 
Savcının itirazının yanı sıra sanıkların bazıları da mahkemenin kararına itiraz etti. Dava sonunda 7 ay 15 gün hapis cezası alan Futbolcu Ümit Karan’ın avukatı Ayhan Sağıroğlu da mahkemeye “süre tutum" dilekçesini sundu.

Sağıroğlu da, gerekçeli kararın ardından itirazlarının gerekçelerini sunacağını bildirdi. Kararda 1 yıl 6 ay 22 gün hapisle cezalandırılan Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın avukatı Serhat Çetin de mahkeme kararına itiraz etti.

Avukat Savaş Adalet de, 1 yıl 3 ay hapis alan Kaleci Korcan Çelikay ile 1 yıl 15 gün hapisle cezalandırılan İskender Alın adına karara itiraz etti. Şike davasında 48 sanık ceza alırken 44 sanık ise beraat etmişti. 

AZİZ YILDIRIM'DAN JET İTİRAZ!
 
Şike davasında “Örgüt kurmak, şike ve teşvik" suçlarından 6 yıl 3 ay hapisle cezalandırılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, karara itiraz etti.
 
İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi’nin şike davası ile ilgili kararına, duruşma savcısı Ufuk Ermertcan’dan sonra Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’dan da itiraz geldi. Yıldırım’ın avukatı Abdullah Kaya, kararı temyiz ettiğini belirtir “süre tutum" (müddet-i muhafaza) dilekçesini mahkemeye sundu.

Yıldırım’ın avukatları tarafından hazırlanan dilekçede, mahkemenin gerekçeli karardan sonra itirazlarının gerekçesini de belirteceklerini bildirdiler.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com