Şike'de yeni isimler

Şike'de yeni isimler
F.Bahçeli oyuncunun, “Biraz mamalansınlar yenerler” sözü nedeniyle ifadeye çağrılacağı öğrenildi.

F.Bahçeli Semih'in, “Biraz mamalansınlar yenerler” sözü nedeniyle ifadeye çağrılacağı öğrenildi. Hakemler Hüseyin Göçek ile Fırat Aydınus'un da olduğu 26 ismin daha sorgulanacağı iddia edildi!

Şike soruşturmasında önemli isimlerin de ifadeye çağrılacağı, dinlemeye takılan Fenerbahçeli milli futbolcu Semih Şentürk'ün de bunların arasında olduğu öğrenildi.

Semih'in golsüz berabere biten Trabzonspor maçı için Eskişehirspor'a 100 bin Dolar teşvik primi götürdüğü iddia edilen menajer Ali Kıratlı'yla 21 Nisan 2011'de saat 22:12'de yaptığı telefon konuşması tele takibe takılmıştı.

İşte o konuşma:

Semih: “Biraz mamalansalar var ya... Biraz mamalansınlar yenerler de mamalanlamaları lazım”

Ali Kıratlı: “Hiç yenmek önemli değil ki berabere kalsınlar Semih ya..”

Semih: “Yarınki skor önemli yarın inşallah berabere kalırsa biz şampiyonuz...”

Tecrübeli oyuncunun bu konuşmalarından dolayı soruşturma savcısının talebi üzerine ifadeye çağrılacağı iddia edildi.

HAKEMLER SORGUYA ALINIYOR
Şike Soruşturması kapsamında şüpheli ve tanık olarak ifadesine başvurulacak 26 isim arasında hakemler de bulunuyor. Geçen yıl F.Bahçe-G.Antep maçını yöneten Hüseyin Göçek ile F.Bahçe-İstanbul BŞB karşılaşmasını yöneten Fırat Aydınus'un da ifade vereceği ileri sürüldü.

GÖKDENİZ DE ÇAĞRILACAK
Trabzonspor'da top koşturduğu yıllarda adı bahis skandalına karışan, bir süre futboldan men edilen ve şu an Rusya'da top koşturan Gökdeniz Karadeniz'in de ifadesine başvurulacağı öne sürüldü. Gökdeniz'in, F.Bahçe'ye Aziz Yıldırım ve Olgun Peker'in baskısıyla usüle aykırı şekilde imza attığı ileri sürülmüş, ancak yıldız oyuncu Kanarya'da hiç forma giymemişti.

BOMBA İSİMLER VAR
İfade vereceği iddia edilen diğer isimler şunlar: Spor yazarı Alaettin Metin, PFDK eski Başkanı Av. Reşat Bostan, Sabah Gazetesi muhabiri Deniz Derinsu, menajer Zafer Demiray, F.Bahçe eski asbaşkanı Hakan Bilal Kutlualp, Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı Başkanı Aziz Yılmaz, Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com