Şikenin raporu tamamlanmadı

Şikenin raporu tamamlanmadı
Türkiye Futbol Federasyonu Etik Kurulu Başkanı Prof. Dr. Oğuz Atalay, şike soruşturmasına ilişkin raporun henüz tamamlanmadığını bildirdi.

Prof. Dr. Oğuz Atalay, yaptığı yazılı açıklamada, bugün bazı basın yayın organlarında çıkan 'Şike soruşturmasına ilişkin raporun tamamlandığı ve hiçbir kulübe ceza verilmemesine kanaat getirildiği' yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.
 
Atalay, açıklamasında, 'Etik Kurulu Başkanvekilimiz, raportörümüz ve bir avukat arkadaşımız, geçtiğimiz hafta Metris Cezaevi'ne giderek Aziz Yıldırım'la görüştü. Bizzat Aziz Yıldırım'dan bu görüşme talebi geldi. Yıldırım'ın beyanları ve mevcut deliller ışığında incelememiz devam ediyor, artık son aşamaya geldik. Raporumuzu kısa süre içinde tamamlayıp, TFF Yönetim Kurulu'na vereceğiz. Bu süreçte ne ben ne de kuruldaki arkadaşlarım kimseye beyanda bulunmadı. Tarafımızdan yapılmayan açıklamalara, spor kamuoyunu yanıltmaya ve hukuki süreci etkilemeye dönük ifadelere itibar edilmesin. Bu tür davranışların ve çıkışların, süreci hiçbir şekilde etkilemeyeceği bilinmelidir. İncelemenin tamamlanması ve sonucun açıklanması sabırla beklensin. Hukuk adına gereken neyse onu yapacağımız da bilinsin' dedi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com