Sıla doğum gününü sahnede kutladı

Sıla doğum gününü sahnede kutladı
Sanatçı Sıla, 10. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali bünyesinde verdiği konserle doğum gününü sahnede kutladı.

Sanatçı Sıla, 10. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali bünyesinde verdiği konserle doğum gününü sahnede kutladı. Önceki gün düzenlenen kortejle açılışı gerçekleştirilen festivalin ikinci gününe Kemer Stadyumu'nda düzenlenen Sıla konseri damga vurdu. İlk olarak komedyen Yavuz Seçkin'in sahne aldığı konserde, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Yavuz Seçkin'e gelecek yerel seçimlerde Belediye Meclis Üyeliği teklifinde bulundu. Festivali her yıl bir önceki yola oranla daha da genişlettiklerini ve süresini artırmayı düşündüklerini söyleyen Mustafa Gül, şu anda bu kadar uzun süreli devam eden festival kalmadığını ifade etti. 

Yavuz Seçkin'in ardından sahneye Sıla çıktı. Yüzlerce Kemerli'nin alkışları arasında yaklaşık iki saat sahnede kalan Sıla, hayranlarını coşturdu.

Seyircilerin "İyi ki doğdun Sıla" sloganlarına cevap veren Sıla, bugün doğum günü olduğunu ve hep birlikte eğleneceklerini söyledi. 17 Haziran 1980 doğumlu olan ve 34 yaşından gün alan Sıla'ya konser ortasında Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül tarafından çiçekler ve konser hatırasına bir plaket verildi.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com