Silivri'den Necdet Özel'e sert yanıt!

Silivri'den Necdet Özel'e sert yanıt!
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e Balyoz davası ile ilgili söylediği sözlere tepkiler gelmeye devam ediyor

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel 29 Ekim resepsiyonunda Balyoz davası ile ilgili yaptığı açıklamada, bu göreve zor bir dönemde geldiğini belirterek, “Bazı marjinal grupların istifa çağrılarına bakmam. İstifa onurlu ve kişisel bir iştir. Öyle Ahmet, Mehmet istedi diye istifa etmem” diye konuşmuştu.

Özel'in açıklamalarına Silivri Cezaevi'nden sert yanıt geldi. 5 balyoz hükümlüsünün ortak imzasıyla kaleme alınan mektupta Özel'e sert göndermeler yapıldı.

İşte o mektup:

"ABD Büyükelçisi Ricciardone Balyoz davası ile ilgili bir soru üzerine verdiği cevapta "...Evet. Bu bireylerin bir bölümünü tanıyoruz. Geçmişte kendileriyle büyük saygı göstererek birlikte çalıştık. Onları ülkelerinin sadık ve işinin ehli subaylar olarak gördük..." demiş.

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ise 29 Ekim Resepsiyonu'nda yaptığı açıklamada bizleri "marjinal gruplar ve "Ahmet, Mehmet" diye tanımlıyor.

Küresel güçlerin bu sürecin perde arkasındaki rollerini bir kenara bırakacak olursak,ABD büyükelçisinin şahıslarımızla ilgili kullandığı ifadelerin yanında, bizlerin hak ve hukukunu koruması gereken Genelkurmay Başkanı'nın ifadelerinin yorumunu sizlere bırakıyoruz.

Gerçi Genelkurmay Başkanı yaptığı açıklamada bunun cevabını kendisi vermiş: "İstifa, onurlu ve kişisel bir iştir" diyerek...

Fikret Güneş, İsmail Taylan, Cem Aziz Çakmak, Hakan Eraydın, Uğur Uzal

Silivri L Tipi 5 Nolu Ceza İnfaz Kurumu C-2 Koğuşu"(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com