Simav Belediyesi'nden teşekkür belgesi

Simav Belediyesi'nden teşekkür belgesi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçede ilk kez düzenlenen 1. Uluslararası Şenlik kapsamında Slovakya, Romanya ve Bosna Hersek'ten gelen 80 öğrenciye evleriyle birlikte gönüllerini de açan ailelerle organizasyonda g

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçede ilk kez düzenlenen 1. Uluslararası Şenlik kapsamında Slovakya, Romanya ve Bosna Hersek'ten gelen 80 öğrenciye evleriyle birlikte gönüllerini de açan ailelerle organizasyonda görev alan okul müdürleri ve öğretmenlere Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan tarafından birer şükran belgesi takdim edildi.
Organizasyondan alınlarının akıyla çıkmalarında Simavlı ailelerin göstermiş olduğu misafirperverliğin önemli payı bulunduğunu anlatan Belediye Başkanı Kasım Karahan katkılarından dolayı ailelerle organizasyonu başarıyla sürdüren okul müdürleri ve öğretmenleri teker teker kutladı ve günün anısına şükran belgesi takdim etti.
Uluslararası Çocuk şenliğini bundan böyle geleneksel hale getirmeyi amaçladıklarını vurgulayan Kasım Karahan, ufak tefek eksiklikler olmasına rağmen bu konuda belediye ve aileler olarak önemli tecrübeler elde ettiklerini söyledi. Kasım Karahan, “Bizi en iyi şekilde temsil ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Misafir öğrencilerimizin giderken ağlaması bizleri de duygulandırdı. Bu gözyaşları başarımızın kanıtıdır” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com