Simav Devlet Hastanesi çağ atladı

Simav Devlet Hastanesi çağ atladı
30 uzman ve 7 pratisyen hekim ile bölge hastanesi gibi çalışan 200 yataklı Kütahya'nın Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu Devlet Hastanesi, 2 yeni uzman doktorun yanı sıra Patoloji ve Mikrobiyoloji laboratuarlarına da kavuşunca sağlıkta kaliteyi artırdı

30 uzman ve 7 pratisyen hekim ile bölge hastanesi gibi çalışan 200 yataklı Kütahya'nın Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu Devlet Hastanesi, 2 yeni uzman doktorun yanı sıra Patoloji ve Mikrobiyoloji laboratuarlarına da kavuşunca sağlıkta kaliteyi artırdı.
Başhekim Op. Dr. Naci Çağlar, Dermatolog Şenol Köroğlu (33), Psikiyatri uzmanı Betül Eliküçük (30), Patoloji Uzmanı Asuman Azimli ile Mikrobiyoloji Uzmanı Gökçen Budak'ın hastanedeki görevlerine başlamalarıyla daha da güçlendiklerini bildirdi.
Başhekim Naci Çağlar, eksikliği hissedilen 2 uzman ataması ve 2 laboratuarın hizmete girmesinde katkı sağlayan Kütahya Milletvekili İsmail Hakkı Biçer ile AK Parti Simav İlçe Başkanı Mehmet Yağcıya teşekkür ettiklerini bildirdi.
İlçe Başkanı Mehmet Yağcı, hastaneye giderek Başhekim Naci Çağlar ile birlikte yeni atanan hekimleri ziyaret etti, başarılar temennisinde bulundu.
Yağcı, gönderinde kalite bayrağı dalgalanan ve sergilediği kaliteli sağlık hizmetiyle bölge insanı tarafından el üstünde tutulan Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu Devlet Hastanesinin her türlü ihtiyacının giderilmesi için ellerinden gelen gayreti göstermeye devam edeceklerini bildirdi. Yağcı,” Hastanemizin beyin cerrahı ile radyoloji uzmanı eksikliğinin giderilmesi yönünde milletvekilimiz İsmail Hakkı Biçer ile başlattığımız girişimin yakında olumlu yansımalarını göreceğimizi umuyorum “ şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com