Simav Fen Lisesinde eğitim başladı

Simav Fen Lisesinde eğitim başladı
Kütahya Simav'da açılan Fen Lisesinde eğitim, 2 yönetici, 4 öğretmen, 25'i kız toplam 51 öğrenci ile başladı. Okul Müdürü Hamza Kara, Fen Lisesinde eğitim faaliyetlerinin kendi binası yapılıncaya kadar Anadolu Öğretmen Lisesinde devam edeceğin

Kütahya Simav'da açılan Fen Lisesinde eğitim, 2 yönetici, 4 öğretmen, 25'i kız toplam 51 öğrenci ile başladı. Okul Müdürü Hamza Kara, Fen Lisesinde eğitim faaliyetlerinin kendi binası yapılıncaya kadar Anadolu Öğretmen Lisesinde devam edeceğini bildirdi.
Okulun ilçede eğitime yeni başlamasına karşın öğretmen, araç ve gereç hususunda hiçbir eksiğinin bulunmadığını ifade eden Okul Müdürü Hamza Kara, 51 öğrenciden 28'inin yatılı, kalan öğrencilerin bir kısmının gündüzlü bir kısmının da özel yurtlarda kalmak suretiyle eğitimlerine devam ettiğini bildirdi.
Başarılı olabilmek için ellerinden gelen gayreti sarf edeceklerini ifade eden Hamza Kara, “ Hiçbir mazeretin arkasına sığınmayacağız. Ekip olarak başarılı olabilmek için çalışmalarımızı gece gündüz demeden devam edeceğiz. Başarılarımızla Simav'ın adını tüm ülkeye duyurmak istiyoruz “ diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com