Simav heyeti Ankara'dan müjdeli haberlerle döndü

Simav heyeti Ankara'dan müjdeli haberlerle döndü
Kütahya'nın Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yağcı, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu'ndan oluşan heyet, ilçenin yıllardır çözüm bekleyen sorunlarına çare bulmak amacıyla gittiği b

Kütahya'nın Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yağcı, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu'ndan oluşan heyet, ilçenin yıllardır çözüm bekleyen sorunlarına çare bulmak amacıyla gittiği başkent Ankara'dan müjdeli haberler ile döndü.
Başkent Ankara dönüşü açıklamalarda bulunan AK Parti Simav İlçe Başkanı Mehmet Yağcı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Ramazan Yıldırım, TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel, Karayolları Genel Müdürü Cahit Turhan, KOSGEP Genel Müdürü Mustafa Kaplan ile yaptıkları ikili görüşmelerde Simav'ın Kütahya, Bursa, Sındırgı ve Uşak yol konuları ile Simav Küçük Sanayi Sitesine esnaflar için yapılacak modern işyerleri, Eynal Kaplıcalarında TOKİ tarafından yapımı planlanan 5 yıldızlı otel ve 250 adet apart tarzı moteller ile esnafa faizsiz kredi ve önceden kredi kullanan esnafın ödemelerinin ötelenmesi konusunu görüştüklerini ve bu konularda Simav adına sevindirici haberler ile ilçeye döndüklerini kaydetti.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Temmuz ayı başında yaptığı ziyaretin ardından Simav'a ayrı bir sempati duyduğunu dile getiren Başkan Mehmet Yağcı, “ Başbakanımız söz verdiği yol konusunda Ulaştırma Bakanlığına talimat verdiğini ve yapılacak çalışmaların sonucunu beklediğini bildirdi. Başbakanımız ayrıca çalışmaların sonuçlanmasının ardından Simav Bursa yolunun yapım çalışmalarına başlanacağını, Simav Kütahya yolunun Uğurlugüme mevkiinde kalan bölümünün de bu yıl bitirilmesi için talimat verdiğini söyledi. Simav adına çok mutluyuz. Hemşerilerimize Başbakanımızın selamını getirdik.Müjdeli haberler ile ilçeye döndük” şeklinde konuştu.
Simav'ın sorunlarının çözümü için bundan böyle başkent Ankara'ya belirli aralıklarda çıkarma yapmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Mehmet Yağcı, “ Ankara temaslarımızda bize destek veren, sorunlarımızın çözümüne katkı sağlayan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu ile Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Ramazan Yıldırım'a, TOKİ Başkanı Ahmet Haluk Karabel'e, Karayolları Genel Müdürü Cahit Turhan'a, KOSGEP Genel Müdürü Mustafa Kaplan ile ziyaretlerimizde bizi yalnız bırakmayan Milletvekillerimiz Sayın Hasan Fehmi Kinay, Vural Kavuncu ve Hamza Dağ'a teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız. Hemşerilerimiz müsterih olsunlar. Simav'ın sorunlarının çözümü ile iktidar hizmetlerini sonuna kadar kullanmaya devam edeceğiz. Çünkü biz Simav'ı da Simav halkını da çok seviyoruz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com